icon

Má niekto skúsenosť s kurzom keramiky?

3. jún 2026

Dobrý deň, rada by som si našla nové hobby a láka ma práca s hlinou.
Chodíte niekto na keramiku?
Láka ma, lebo mi to príde také ukľudňujúce.

avatar
frflos_nespokojny
3. jún 2026

Dcera bola s kamoskou a velmi si to pochvaľovali.Svoje vyrobené hrnčeky si odniesli ako pamiatku na absolvovany kurz.

anonym_0073b9
3. jún 2026

@anonym_autor ahoj, ja chodim pravidelne, odporucam urcite, je to strasne super na nervy a este aj si odnesies domov svoje vlastne hrnceky 🥹

avatar
bolarazjedna
3. jún 2026

Ja som tiež dlhé roky chcela vyskúšať, pred 2 mesiacmi sa mi konečne podarilo a mala som z toho takú radosť! Naozaj to bolo ukludnujuce a môžem sa teraz tešiť z vlastného vytvorí! Už sa teším na ďalší kurz!

avatar
chocolatebox
3. jún 2026

Ženy dáte aj odporúčania na konkrétne kurzy+mesto kde ste boli spokojne?

avatar
bolarazjedna
3. jún 2026
@chocolatebox

Ženy dáte aj odporúčania na konkrétne kurzy+mesto kde ste boli spokojne?

@chocolatebox ja v LV

avatar
didush27
3. jún 2026

Ja som bola tiež pár krát, je to super odreagov. Hlavu si perfektne vyčistím. Ja chodím do RS.