Pôrodnica Tvrdošín alebo Dolný Kubín

17. aug 2021

Prosím o skúsenosti🙏

luckabaj
18. aug 2021

Ahojda. Mam skúsenosť s porodnicou v DK. Chlap tam pri mne nemohol byť kvoly korone a ja som sa strašne bála ako to bude bez neho, keďže prvá dva pôrody boli s nim. A musím povedať že mi tam ani nechýbal, tak pekne sa o mňa starali. Všetko vysvetlili co sa bude diať, boli strašne milí ochotní. Na detskom oddelení to isté, strašne milé sestričky. Takze za mňa DK úplne super 🙂

autor
18. aug 2021

@luckabaj ďakujem

ivka21
18. aug 2021

Ja som rodila v Trstenej teraz vo vynovenej a je to tam naozaj super 2 mamicky na izbe a samostatná kúpeľňa. V izbe prebalovaci pultik detičky sme mali pri sebe. Co musím pochváliť ukázali 1 rodičkam starostlivosť o bábätko. Ak bola mama unavená dieťatko v pohode na noc vzali sestričky. Na chodbe váha kde si vážite koľko ste nakojili bábätko. Dokonca tam po novom chodí aj laktacna poradkyňa. Ústretoví príjemní doktori aj sestričky.

luckabaj
19. aug 2021

@ivka21 toto že ukázali prvorodickam...... Mne tiež ukazovali, začali že ukážeme ako prebalit. Tak som vysvetľovala že to je moje tretie dieťa tak nemusia. Tak vraveli ze musia aj keby bolo desiate dieťa. 🤷‍♀️ Ale zato kupkanie som si rada znova pozrela po 8.rokoch. 😁 Mam pre porovnanie dva pôrody v Čechách a jeden v Kubíne a musím povedať že fakt ten prístup je tu iný. V Cr nezoberu dieťa aj keby bola matka neviem ako unavená. Zoberú iba prvorodicke aj to len v prvú noc potom už nie. A tuto chodili každý večer ci nechcem dat malú k nim a oddýchnuť si. V CZ sa mi spustilo mlieko až na tretí deň. Cez deň som každú polhodinu prikladala ale v noci som sa chcela vyspať tak som išla pýtať mlieko. Ani za pána nedali chodila som tam prosiť že mi je dieťa hladné. Ako keby zo svojho dávali. 🤦‍♀️ Proste strašne zle skúsenosti žiadna ochota nič. Preto mi to veľmi dobre padlo tuto v Kubíne aký prístup mali všetci. 🙂

maria48
26. sep 2021

Za mňa Dolný Kubín 2 mamičky na izbe výborná starostlivosť aj o bábo aj o mňa neľutujem že som ťa rodila a určite odporúčam len Kubín v Trstená zla skúsenosť