Aj u vás využíva Bupi celá rodina?

michaela_bupi
26. máj 2015

V našej kúpeľni má napríklad Bupi pena univerzálne použitie – drobec sa s ňou poumýva úplne celý – aj vlásky, ja ju používam namiesto intímneho mydla a manžel sa s ňou dokonca aj oholil, keď nemal po ruke klasickú penu na holenie. Na čo všetko používate Bupi umývaciu penu a Bupi mydielka u vás doma?

anti13
26. máj 2015

Dobrý den, keďže sprcháče mi velmi vysušujú pokožku, mydlo bupi je pre mňa a dcérku priam ideálne, tatina sme zatial nenalomili, zostáva verný sprcháčom 🙂

simona157
26. máj 2015

My sme prvu Bupi penu dostali ako dar a odvtedy nekupujeme nic ine. Je velmi prijemna a tiez ma u nas viacero vyuziti. No najviac ma vzdy dostane ked moj maly cuca ten sosacik, asi Bupi pena aj okrem vsetkeho ineho aj dobre chuti 🙂

fazulka17
26. máj 2015

u nás má mydlo bupi čestné miesto v kúpeľni príjemne vonia a nevysušuje pokožku a pena taktiež malá vždy keď sa kúpe tak chce aby som jej prilievala viac a viac 🙂

irenaliza
26. máj 2015

Bupi pena je pre celú našu 6-člennú rodinku,dievčatká staršie 3 ,keď môžu tak sa namydlia celé, a veľmi radi sa pri každodennom večernom umývaní hrajú s touto penou, namydlia si ruky aj niekoľkokrát a tešia sa a vymýšľajú, iba stále počujem, mami pomokryla som si tričko , ani neviem ako. A musím povedať, že aj vlásky umyjeme, veď sú super. A Bupi penu berieme najmä, keď cestujeme k babkám a dedkom na opačný koniec republiky a nemusíme nosiť veľa kozmetiky, umyje sa mamina a dokonca aj tatino a nemal nič proti. Bupi mydielka moje dcérky veľmi radi nakupujú, stále sa dohadujú, ktorá farba je ktorej a stále kúpime viacej a naša najmladšia, teraz, keď začala chodiť veľmi rada sedí v kúpeľni, keď sa sestry umývajú, otvorí skrinku s mydielkami, aj, keď ich dám dozadu, ona nájde a vybaľuje a ten krik, keď mamina jej to berie. No ... 🙂 😉 Takže BUPI mydielka aj pena sú u nás doma vítané... 🙂 Pekný večer,vlastne už noc.

brady1
26. máj 2015

@michaela_bupi Johnsons baby je no. 1 u každeho koho poznám, tato Vaša diskusia nema zmysel 😉

andulam
26. máj 2015

@brady1 a ja nepoznam nikoho,kto by pouzival Johnsons baby 😀

irenaliza
26. máj 2015

nemyslím si, že Johnsons baby je 1 u každého, ja som používala rôzne kozmetiky- Sebamed, Nivea, Johnsons, .... Aj teraz niekedy kúpim inú kozmetiku a hlavne dcérky si niekedy vyberú podľa obalu a farby a kresieb na obale,niekedy zmeníme penu do kúpeľa alebo šampón, lebo je tam princezná... ale naozaj preferujem BUPI mydielka, penu, krémy BUPI, takže každý je sám sebe pánom a ak si myslíš, že Johnsons je 1, neberiem Ti to, ale určite to nebude u všetkých, u nás určite nie je......

xevulax
27. máj 2015

@brady1 osobne s Jonsonom spokojna nie som (pre mna najhorsia znacka),navyse okrem jedneho vyrobku mi vsetko od nich "smrdi". My pouzivame hlavne Bupi kozmetiku a Hipp kozmetiku . Vzdy mam doma obe znacky (na umyvanie Bupi , kremik od Hipp, aj ten uz prestaneme kupovat bo decka maju suchu pokozku tak pouzivame skor kremy ako Atolys alebo od Avene kremy). Bupi kozmetika je super, decka miluju umyvaciu penu ta u nas musi byt vzdy

aluxka
27. máj 2015

Bupi umývaciu penu využívame na sprchovanie a kúpanie ale len detí. Klasické mydielka u nás nesmú chýbať, tými si umývam tvár po odmalovaní, namydlím nohy pred holením 🙂 umyjem ruky keď prídeme zvonka, baby si ručenky radšej umyjú Bupi penou.

korra
29. máj 2015

k bupi pene som sa uz vyjadrila priamo v teme, ale este k mydlam - ja ich pouzivam aj na pranie, po nastruhani a spokojnost 🙂

zuxik
30. máj 2015

My pouzivame bupi mydlo s manzelom uz dlho, je najlepsie. Ja ho volam zabickove 😉