Ako je to u vás s prebaľovaním? Kedy sa na neho odhodlal aj váš partner?

michaela_bupi
28. máj 2015

Môj brat má malého synčeka, ktorého prebaľuje už od prvého dňa po narodení. Veľkými chlapskými rukami nežne manipuluje s drobným telíčkom ako profesionál. Má za to môj veľký obdiv. Môjmu manželovi to trvalo pol roka, kým sa na to sám odhodlal. Prišlo to však prirodzene a potom to zvládal bravúrne, hoci pri tom vždy minul takmer celý balíček vlhčených Bupi utierok – na zadoček malého aj na svoje upotené čelo 🙂 . Aký je váš príbeh otecko a prebaľovanie?

anjelik2509
30. máj 2015

U nás to bolo a aj je väčšinou na mne, celá starostlivosť....Ale občas sa stane že mladšiu dcéru prezlečie, prebalí, a nakŕmi aj sám 😀 Dokonca ich aj okúpe a postará sa o ne, keď mám niečo rozrobené v kuchyni 🙂 Keď boli obe malinké, nejako sa bál, či čo, ale ako rástli, tak naberal odvahu...Ale pestovať ich pestoval rád 🙂 A tak je tatko, sú to aj jeho deti, tak nech sa aj on stará, nie? 😀

stellamaris
31. máj 2015

@bielavila asi su chlapi,ktori sa neodhodlaju prebalit vlastne dieta nikdy.Mnohym to smrdi,je to zenska praca,a podobne vyhovorky 😀 😀 Ale pol roka sa odhodlavat,to by asi niektore mamicky nebrali.Kolkym z nas po porode padlo dobre,ze sa otec dietata zapojil okamzite do starostlivosti o babätko a netrebalo sa odhodlavat. 😉 Mne manzel pomahat musel a chcel.Dokonca väcsinu v noci vstaval,robil mliecko pre maleho,nakrmil a prebalil.Bez naroku na chvalu.Moj otec to iste,mam este dve sestry,tatko nas prebaloval,krmil a obliekal spolocne s maminou.Dnes bez problemov sa postara aj o vnucata aj o pravnucku. 🙂

lenka1208
31. máj 2015

moj prebaluje maleho od narodenia, nema s tym ziadny problem 🙂