Aký máte názor na parfumované pracie prostriedky pre deti?

michaela_bupi
31. okt 2014

Keď som si chystala výbavičku pre môjho drobčeka v brušku, chcela som si vyprať výbavičku v detskom voňavom prášku, aby mi vôňa vecičiek pripomínala ten deň, keď si môjho synčeka prvýkrát oblečiem do tých rozkošných dupačiek a priviniem k sebe. S prekvapením som zistila, že tie najvhodnejšie baby sensitive pracie gély voňajú len veľmi jemne. Troška som bola sklamaná ale uvedomila som si, že akýkoľvek parfém v géli či prášku je vlastne dráždivá chémia, takže vôňu radšej nechcem. Aj tak bola voňa môjho bábätka krajšia ako akákoľvek iná. Aký je váš názor ?

janettan
31. okt 2014

ja som na začiatok používala len bezparfumované pracie prostriedky a vôňa bábätka je skutočne tá najkrajšia akú som kedy cítila 🙂

bubloska135
31. okt 2014

Moj syncek ma 17 mesiacov a doterz pouzivam detsky prasok na pranie. Po prve aby bol chraneny od tej chemie co davaju do normalnych praskov a po druhe ze tu jemnu vonu prebije syncekova prirodzena vona. Milujem ked si k nemu privoniam.

michaela_bupi
autor
31. okt 2014

Dakujem velmi pekne za vase prispevky, mam rovnaky nazor, babatka vonaju uplne uzasne, ziadna ina vona sa jej nevyrovna 🙂

ivetoy
31. okt 2014

Suhlasim....cim menej prasku tym lepsie...vona naseho dietatka je naj...

pipinka4
31. okt 2014

@michaela_bupi ano decke prasie prostriedky vonju jemnucko ja ho stake pouzivam a aj pre nas. Niektore normalne prachy ci gely mi az smrdia.a moja krpana jrpata vonia najkrajsie na svete 🙂 milujem jej vonu a hlavne po zobudeni by som ju najradaej vdyyyychla celu 🙂 velmi rada si k nej privoniavam aj k jej vlaskom 🙂 je to nas vonavy pokladik 🙂