Kedy sa váš partner prvýkrát odhodlal sám dobrovoľne okúpať bábätko?

michaela_bupi
26. máj 2015

Môj manžel je suverénny takmer pri všetkom, čo v živote robí. Rád veci manažuje. Avšak pri kúpaní nášho syna bol len asistentom, manažér som bola ja 🙂 . Bol mi po ruke, keď som potrebovala podať mydlo, šampón, uterák, sám sa však odhodlal na kúpanie až vtedy, keď náš malý sám sedel. Mal akýsi prirodzený rešpekt. Ako to bolo s kúpaním bábätka u vás?

bielavila
26. máj 2015

uz v porodnici a potom hned doma, kupe ho vzdy ked je to potrebne, nepripada mi, ze by kupanie malo byt pre oteckov nejakym starsiakom a museli sa na neho odhodlavat, ma to byt samozrejmst, ked nemozem okupat ja okupe manzel vacsinou vsak kupeme obaja, lebo si to uzivame aky je malinky zlaty 🙂

decode
26. máj 2015

V prvý týždeň jeho života 🙂

lucia2358
26. máj 2015

Nebolo to hneď ako sme prišli z pôrodnice. Najskôr sa len pozeral, ako malého držím, obraciam. Po asi dvoch týždňoch začal malého kúpať sám. Kúpe do dnes, ale keď má poobedné, kúpem ja 🙂

lovelly26
26. máj 2015

u nas hned prvy den 🙂 totiz ja som sa bala to male telicko otocit... Syn vazil 2,5kg a mala som strasny strach ze mu ublizim ... asi hormony pracovali tak kupal manzel a dodnes to je tak ze syn sa kupe s manzelom velmi rad a iba on mu moze umyvat vlasy 🙂

maickamf
26. máj 2015

Malá (19m) sa narodila v októbri.Tatinko sa najprv bál čokoľvek s ňou robiť, ale som mu povedala, že cez sviatky začne kúpať sám (cez jeho dovolenku, lebo inak z práce chodí neskoro večer).Ako ostal 1.deň doma, sám od seba si nachystal všetko na kúpanie a malú prvýkrát okúpal a celkom mu to išlo, väčšinou ju kúpe on až doteraz, ak stíha z práce.Ale pomáha aj v iných veciach, nakŕmi, oblečie, zabaví, občas uspí. Pre nás je to najlepší tatinko na svete 😵

philipha22
26. máj 2015

U nas od narodenia kupe deti len manzel.....

majaxy
26. máj 2015

Ja som sa bála kúpať malého napriek tomu že mám 4 súrodencov, takkže kúpal tatino, no a to zťahovanie fuťuska som sa už vobec neodvážila...Tati kúpal asi mesiac, potom na striedačku, plus fuťuska sťahoval tati, ja som mala strach či mu neublížim. Teraz má chlapec 22 kúpe sa sám, a fuťuska kto sťahuje zatiaľ netuším, ale hádam sa dozviem 😀 😀 😀

bodka2014
26. máj 2015

@michaela_bupi ked sme prisli z porodnice pri prvom synovi prvy krat ho kupala moja mamka,druhy den ja a treti den moj manzel. Mam troch synov, 6, 3, 1; ked je manzel doma tak starsich synov kupe a sprchuje on. Ja najmensieho, kedze sa kupe v inom case. Bozena

milhaus
26. máj 2015

ked mala tri mesiace potom ho to tak chytilo že ju asi mesiac kupal vylučne on

michaela_bupi
autor
26. máj 2015

Milé mamičky, ďakujem veľmi pekne za všetky vaše príspevky. Vidím, že máte doma odvážnych oteckov, ktorí vám radi pomôžu pri kúpaní drobcov 🙂

13091991
26. máj 2015

Este nikdy sa neodhodlal a ani sa neodhodla podla mna..ved naco ked to viem ja nie?chlapska logika...mala ma vo strtok rok takze tak nejak 🙂

bubloska135
26. máj 2015

moj partner sa toho zo zaciatku bal, ale ked zistil ze je to zabava, pre neho a aj pre synceka tak nemal problem a doteraz synceka kupe 🙂 velmi mi pomaha a som mu za to vdacna 🙂

snopkulka
26. máj 2015

Keď sme doma prvýkrát kúpali prvorodeného syna, ja som len asistovala 😀

fazulka17
26. máj 2015

u nás to bolo asi keď mala 3 mesiace dovtedy sa bál ale teraz im to prischlo a kúpe ju doteraz 🙂

michaela_bupi
autor
28. máj 2015

Milé mamičky. Teším sa, že väčšina vašich partnerov to s detičkami vie a hravo ich okúpu. Ak máte chuť nám to aj ukázať, natočte ho pri kúpaní detičiek na video a zapojte ho do našej súťaže Bupi BATTLE o ocka roka. Viac informácií nájdete na www.bupibattle.sk. Budeme sa tešiť na všetky úžasné kúpacie techniky oteckov, ktoré vo videách uvidíme 🙂

simca06022011
28. máj 2015

Nikdy :P

renaatka
30. máj 2015

Kúpal hneď ako sme došli domov s pôrodnice,pamatam ako sa mu ruky triasli 😆 skôr sa boji prebalovat ,ale priznam sa že uz aj ja lebo maly je ako taka chobotnicka a Len co dam dolu plienku a nebodaj tam mame kako,uz v tom ma prsty a ja neviem co utierat skôr,ci rucky alebo tu malu cesnacku 😆