Máte problémy so začervenenou pokožkou dieťatka na zadočku? Ako to riešite?

michaela_bupi
30. okt 2014

Ja som sa s týmto problémom stretla len raz - pri hnačke, ktorú sme mali ako sprievodný efekt po očkovaní. Vďaka krému s prírodnými látkami a zinkom sme sa problému rýchlo zbavili. Isto nám však pomohlo aj to, že sme po umytí zadoček nechali „vetrať“ a až následne som aplikovala krém. Ako tento problém riešite vy?

sonetta
30. okt 2014

Dcerka mala zapareny zadocek iba ked jej isli na zaciatku zuby a mala hnacky. Vtedy som to uz musela riesit Imazolom. ale inak pouzivame obycajnu rybaciu mast a musim zaklopat, ze ziadne zapareniny nemava. Netreba ziadny drahy sudocrem a pod, kt. mne osobne smrdia. uplne staci mast z lekarne za par centov. 😉

safranca15
30. okt 2014

Ja pokial mava hnacku ze ju prehana co sme zistili ze ju z hrozna prehanava davam jej puder na ritku kym sa jej to aspon z polovice zlepsi a potom davam masticku sudokrem

putney
30. okt 2014

Ja po kazdom kakani umyvam mydlom, vysusim a nanesiem krem. Zapareny zadocek ma moja dcerka naozaj len vynimocne, vtedy pouzivam Imazol a do jedneho dna je po probleme 😉

michaela_bupi
autor
30. okt 2014

Dakujeme pekne za odpovede 🙂

erikadodo
30. okt 2014

Moja dcérka mala trošku červený zadoček po zavedení pevnej stravy. používam sudokrém, prešli sme na vlhčené utierky Bupi a na noc jej dávam bepanthen krém. A za jeden deň bolo po červenom zadočku....

trinity888
31. okt 2014

Bepanthen ak nepomôže sudokrém