Voda je môj veľký kamarát. Ľúbi Vaše dieťatko kúpanie?

michaela_bupi
29. okt 2014

Môj synček odmalička miloval kúpanie. Kúpali sme ho každý deň, hoci lekári odporúčajú len každý druhý deň. Nevedel mi bez kúpania zaspinkať. Bol to náš večerný rituál - bez kúpania a bez „apki Pipi“ som ho do postieľky nedostala. Ako je to u vás s kúpaním?

strihalka
29. okt 2014

Uz od malicka miluje vodu a s ni vse spojene 🙂

olivka26
29. okt 2014

aj my sa radi kupkame uz od malicka

olivka26
29. okt 2014
michaela_bupi
autor
29. okt 2014

Dakujeme za krasne prispevky aj s foteckami... 🙂

dobromila1111
29. okt 2014

My tiež zbožňujeme kúpať sa. Či doma vo vanicke, alebo aj na plavárni, kam chodievame🙂 dokonca aj nozickou do mlacky nás to baví🙂

dobromila1111
29. okt 2014
bemunchkin
29. okt 2014

My sa kúpeme radi, kým je čo objavovať na vani a tiež pokiaľ je dosť hračiek aj vo vani. Inak s vodou trochu bojujeme, preto sme radi, že máme pri sebe žabku Bupi, tá s nami pláva pri každom kúpaní, a ak treba tak ma vždy zachráni 🙂.

bandurka1979
31. okt 2014

Prve mesiace sme kupali každý den , postupne každy druhy deticky miluju vodu

katka708
31. okt 2014

My mame asi kupacieho zavislaka. Uz velmi dlho ho musime kupat dvaja inak sa to neda. Vo vani sa jasi, hra, spliecha a ponara. Ale ked ho vyberieme, tak pride zachvat placu a taha sa len k vani. Mame problem mu dat plienku a obliect do pyzamka. Aj na plavanie babätiek sme chodili ale casom sa ten plac vecer vobec nezlepsuje. On by tam asi najradsej aj spal....

sonetta
31. okt 2014

ja som velmi dlho malu kupala, kazdy druhy den. teraz ako zacalo byt chladnejsie uz iba sprchujem. ale tiez miluje vodu. dokonca, ked jej sprchujem hlavicku, vobec neplace a ked vidi, ze pustam sprchu, sama od seba pekne zakloni hlavu, nemusim jej nic hovorit. sprchujem viac menej denne. ked sa pokaka, ide pod sprchu. vlasky umyvam cca kazdy 2-3 den.

michaela_bupi
autor
31. okt 2014

Mile mamicky, som rada, ze vase deticky vodu miluju. Budeme velmi radi, ak aj zabka Bupi bude niekedy sucastou kupania vasho nezbednika 🙂