Aké mydielko vám vyhovuje na umývanie dieťaťa? Používate tuhé mydlo, tekutý gél alebo umývaciu penu?

michaela_bupi
24. sep 2015

Keď bol môj synček malé bábätko, používala som tuhé mydielko. Od roka používame už len umývaciu penu – na celé telíčko, lebo sa veľmi ľahko jednou rukou napumpuje aj nanáša. Avšak v škôlke deti používajú na ručičky tuhé „šmykľavé mydlo“ (ako mu môj syn hovorí), tak som ho opäť musela do našej kúpeľne doplniť aj ja. Aké mydlo používate vy?

stanislavao
24. sep 2015

@michaela_bupi my pouzivame najcastie tuhe myslo Bupi. najradsej mam ultra soft. ine mydlo ako Bupi sa v nasom dome nenachadza. umyvaciu penu mame velmi radi - syn i ja, ale kedze je schopny ju minut na 3 pouzitia, tak ju nemozem kupovat stale. tak to ma len vynimocne. tie mydielka klasicke su jemne, prijemne vonaju a hlavne nevysusuju pokozku a nezhorsuju atopicku detmatitidu.

luckadominika
24. sep 2015

My sme používali penu ale veľmi ju bavilo pumpovať a tak bolo raz dva minuté a tak sme prešli na tuhé, tam sa s ním pomazná a aj dlhšie vydržia. Používame aj na rúčky aj na kúpanie a celé telíčko. Kvôli atopickému ekzému sme ich veľa vyskúšali ale tento nám vyhovuje najviac 🙂

jarnicka
24. sep 2015

jednoznacne tuhe

irenaliza
24. sep 2015

My máme na umývadle tuhé mydielko- to musí byť stále inej farby od žabky BUPKY a aj tekuté a umývaciu penu na kúpanie alebo sprchovanie a vtedy samé dcérky a super, ale niekedy si aj to tuhé zoberú do vane, lebo je sranda ako im uteká z ruky a ony ho hľadajú, takže obidva typy u nás idú. Pekný deň.

mia0602
24. sep 2015

aj my používame tuhé Bupi

monhla
24. sep 2015

Pre bábenko som vždy nachystala tuhé. Potom neskôr sa premiestnilo do kúpelne a visí v takom vrecku, lebo to majú aj v škôlke, tak sme celá rodina to vrecko museli zháňať /týmto ďakujem mojej švagrinej, ktorá obehala kopu obchodov/
Na kúpanie pre slečny však jednoznačne tekuté - každá dokonca dostane aj svoj vlastný prídel a umývajú sa "samé" Kým si umyjú ruky a bruško, tak ja stihnem umyť obe naraz a celé 😀

lajlilinka
24. sep 2015

Tuhé na zadocek a susku a na telo umyvaci gel na všetko... Pena, sampon, mydlo v jednom... Lepšie sa mi manipuluje, keď si ho napumpujem ako s tuhym... 😉

dankaa78
24. sep 2015

na ruky mydla a na sprchovanie a kupanie peny a gely😉

aluxka
24. sep 2015

My používame tuhé mydlo na umytie rúk, staršia dcérka si s ním umyje ruky, opláchne, namydlí si ich znova a umyje si aj tvár 🙂 na sprchovanie alebo kúpanie používame Bupi penu alebo gél jemný kúpeľ 3 v 1 😉

michaela_bupi
autor
24. sep 2015

Milé mamičky, veľmi ma teší, že súčasťou vašich kúpelní je aj naša žabka Bupi a jej mydielka, pena a kúpeľ 3 v 1 😉

bubloska135
24. sep 2015

ked bol nas syncek malicky, pouzivali sme len tuhe mydielko, ked mal pol roka pridali sme tekute mydielko na telo aj vlasky a momentalne mam oboje v kupelke a umyvam maleho tym ktore si v dany moment vyberiem, ale moj partner pouziva vyhradne len mydielko tuhe

ivka_jarko
24. sep 2015

My používame Bupi penu :D Strašne rada sa s tým dcérka umýva aj ručičky. Najradšej by ich umývala stále.

malajezibaba1
24. sep 2015

Maly zboznuje umyvaciu penu rad robi vsetko sam a rovnaku radost ma aj pri kupani...myslim ze toto je jeden najlepsi vynalez v kozmetike za posledne roky ani svoju pletovu masku nemam tak rada...a ta cena proste super...s atopickym ekzemom sme pouzivali najprv A DERMA kozmetiku no to sa maly nevysantil 😉 ved kto by dal rocnemu dietatu 15eurovy sprchac no s bupim moze lietat po vani a este aj peni sam sme najspokojnejsi s tymto vyrobkom ale na ruky.pouzivame predsa tuhe mydielko 🙂

renarenca
24. sep 2015

Mne najviac vyhovuje umyvacia pena, nakolko jednou rukou drzim sprchu a druhou si viem napumpovat penu...je to strasne prakticke. A deti z nej tiez maju radost lebo sa da drzat v ruckach a nanasat ako oblaciky na telo, vlasy a samozrejme aj na vanu...velka zabava...ja milujem jej vonu. Aj teraz mam na vani jednu co uz sa pomaly mina a vedla nej stoji druha plna ;) povodne som ju kupila len pre syna lebo bol babatko ale teraz ju pozivam aj pre starsiu dcerku, lebo je to jedine co ju nestipe pri umyvani v rozkroku ( a to kupujem len detsku kozm). A priznam sa ze aj ja ju sem tam pouzijem, ved je skvela. 😉 🙂

misel12
25. sep 2015

My používame tuhe... Drobec ho rád naháňa po celej vani, keď sa kože ťažko to do takej malej rucicky chytiť 🙂 a priznám sa po porode som pouzivala iba tuhe bupi mydlo... V iných som nemala dôveru 🙂

violaceus
25. sep 2015

Konopné mydlo carun 🙂

dobromila1111
25. sep 2015

My teraz už používame umyv.penu,no keď bol maličký, tak sme ritku umývali tuhým mydlom🙂

23simi
25. sep 2015

Pouzivame penu na telo, a tuhé na ruky, malej sa veľmi páči tuhým mydlom ruky umývať

aicha15
25. sep 2015

bupi tuhé mydlo

janettan
25. sep 2015

Bupi tuhé mydielko používame dennodenne od narodenia 🙂