Ako sa vám páčil náš spoločný týždeň s Bupi?

michaela_bupi
27. sep 2015

Napíšte nám vaše postrehy k Bupi témam a súťažiam, ktoré sme vám tento týždeň priniesli, čo sa vám páčilo, prípadne čo vám chýbalo. Vopred ďakujeme za vaše príspevky.

irenaliza
27. sep 2015

@michaela_bupi krásny, týždeň, dozvedela som sa o produktoch BUpi , ktoré som doteraz nepoznala a určite si vďaka Teba ich zadovážim, výborné info aj súťaže, témy volené super a aj to video z dávnejšej doby krásne, aspoň som sa vrátila o pár rôčkov do mojej "mladosti", teším sa, keď BUPI žabka spolu s Tebou opäť príde k nám a prežijeme super dni, týždeň . Škoda, že sa nám nič neušlo, ale aj tak výborný týždeň. Veľké ĎAKUJEM. Peknú nedeľu. 🙂 🙂 🙂

dankaa78
27. sep 2015

Opät vyborny tyzden...uz sa tesim na buduce🙂
PS : Dala si mi zabrat s tolkymi temami😀

dobromila1111
27. sep 2015

Pacili sa mi rozne temy a sutaze 🙂 musim ale pozriet vyhodnotenia,bo mi dako usli. Temy boli zaujimave,dozvedela som sa nieco nove,zayjalo ma mydlo na skvrny ;) pozrela som si pekne fotky tatov s detmi. Majte sa

aluxka
27. sep 2015

@michaela_bupi Týždeň s Bupi sa mi veľmi páčil, aj keď som neprispela do každej témy - pretože aj teraz píšem raz ľavou rukou, potom pravou, hovorím dcérke / 2r./ nech pekne sedká, že napíšeme tete ale akosi ju to netrápi 🙂 Bol to ale super týždeň, Bupi výrobky kupujeme aj keď priznávam, že ešte sme všetky nevyskúšali čo ale napravím, pretože som sa veľa dozvedela a recenzie od mamičiek hovoria za všetko 🙂 Prajem Vám všetko dobré, krásny zvyšok nedele a teším sa nabudúce 🙂

janettan
27. sep 2015

Týždeň s Bupi bol opäť super, ďakujeme a tešíme sa na ďalší ... papa 🙂

fxcvikotova
27. sep 2015

super,súťaže taktiež,kozmetiku používame,takže dozvedieť sa ešte viac o nej je fajn

tichanska1
27. sep 2015

Ako vždy to bolo super, škoda, že som nemala viac času sa zapájať 🙂

gabika51
27. sep 2015

Tento tyzden z bupi bol úžasnýýý 🙂

lejlla
27. sep 2015

super tyzden...vela novych info som sa dozvedela 🙂

martinka55
27. sep 2015

Ďakujeme Michaela, bol skvelý a zábavný 😀

michaela_bupi
autor
27. sep 2015

Milé mamičky, ďakujem veľmi pekne za vaše pozitívne slová, nič ma nemôže potešiť viac ako vaša spokojnosť . Mám rada svoju prácu, a teší ma, keď moja práca robí radosť a úžitok aj iným. Verím, že produkty Bupi budú mať aj naďalej vo vašich kúpeľniach svoje miesto. Vašim detičkám prajem veľa zdravia, šťastné dni s milujúcimi rodičmi a veselé kúpanie s našou žabkou 🙂

bubloska135
27. sep 2015

super, tyzden, dobre temy, mala som co citat, dakujem michaela a aj na buduce sa tesime 🙂

martinkaha
28. sep 2015

Aj mne sa týždeň s Bupi veľmi páčil, super fotečky tatinkov s detičkami, tiež som sa dozvedela, že existuje mydlo na škvrny aj od vašej značky, rada vyskúšam. 🙂 Aj témy v diskusiách boli pekné, rada sa zapojím aj nabudúce! A tešíme sa na našu výhru - mamka, ocko detičky, dedkovia aj babičky! 😉

anka2103
28. sep 2015

Krasny a obohacujuci tyzden😊