Čo robíte so svojim dieťatkom najradšej?

michaela_bupi
23. sep 2015

Ja som od narodenia nášho synčeka milovala jeho večerné uspávanie. Po okúpaní drobček nádherne voňal a keď som ho mala pri sebe, nasávala som jeho vôňu ako „drogu“. Postupne, keď rástol, večerné rituály zaspávania sa troška menili, ale ich čaro zostalo. Aj dnes, keď už synček zaspáva sám, keď sa dočíta rozprávka, neodpustím si aspoň na 2 minúty ho poriadne vystískať, pohladkať a „privoňať“ si k nemu predtým ako zaspinká. Čo máte najradšej vy z mamičkovských radostí?

kupcovci
23. sep 2015

Najradsej moje deticky kupem a uspavam obaja zboznuju vodu takže sa vždy vysantia potom si ich pekne vyvoniam, obleciem staršiemu čítam rozprávku to je čas len pre nás dvoch 😄a malú potom nakojim a obidvaja spokojne zaspinkaju.😄

irenaliza
23. sep 2015

Je ťažko vybrať jednu vec, lebo najradšej s nimi asi šantím, staviam hrady, obliekam bábiky, hrám sa na školu, princezné.... Ale ak treba jednu tak asi čítanie kníh od malička prvej dcérky až doteraz, keď už ich máme 4 tak čítame hrozne veľa a potom si vymýšľame príbehy , čo je super sranda a zábava.Rada mám tie ich očká a radosť, keď niečo prečítame a ony to rozoberajú, prečo, nao, ale keď vymýšľajú príbeh, tie ich nápady, niekedy lepšie ako ja.. Pekný deň.🙂 🙂

martinka55
23. sep 2015

najradšej mám bozkávanie a objímanie a šantenie a užívanie si toho, že som mamičkou 🙂

katti77
23. sep 2015

ja sa s ním najradšej rozprávam večer v posteli, pritom ho mojkám a on mi hovorí čo zažil a tak, on to tak vie všetko podať, rozhadzuje ručičkami, gúľa očkami, a milujem keď mi povie "mamina? vieš čo?" 🙂 a nasleduje ďalší monológ o hocičom, milujem ho a milujem to 😉

dankaa78
24. sep 2015

pritulit si nase deti a dlho ich drzat a je krasne ked pridu same a pohladkaju ma po tvari😉

luciferkax
24. sep 2015

Najradšej ho zaspáavam :D :D nemyslím, že preto, aby spali.. ale čistučkí vyvonaní a ukludnení ležia vo svojich postielkach a ja si ich maznám, tulim, rozprávam :D :D

nikenzi
24. sep 2015

Všetko. Možno preto že je pri mne este len 5 mesiacov...ale...neviem ho prestat mojkat, ovoniavat, kupat, uspavat, krmit...proste, rastie ako z vody, ani sa nenazdam a miminkovske roky budu preč.

bubloska135
24. sep 2015

najradsej sa mojim syncekom, mojka, bozkavam, blaznim, nahanam a travim volny cas tak aby bol on spokojny
vymyslam mu rozne aktivity a ked vidim aky je stastny tak je to pre mna najlepsie starveny cas dna 🙂

malajezibaba1
24. sep 2015

Momentalne spolu najradsej malujeme prstovkami ked vidim tie stastne oci ani mi nevadi ten bordel okolo 🙂 a samozrejme uspavanie vtedy je z certa co sa cez den nezastavi ten najzlatejsi maly anjelik...

renaatka
25. sep 2015

Najradsej ho mojkam,prvy rok nam strasne ubehol tak si vychutnavam kym je maly ze ma lubi a potrebuje 😃