Používate HA mlieko? Ako ste sa k nemu dostali?

miriam_nutrilon
29. apr 2014

Ako ste sa dozvedeli o HA mlieku a kto Vám odporučil jeho používanie? Kde ste získali informácie?

denisafono
29. apr 2014

@miriam_nutrilon kedze som mala malo mliecka tak dr. odporucila dokrmovat Nutrilon HA kedze moj mm je alergik, mali sme ho na predpis do 10mesiaca veku dietata. Potom sme postupne presli na obycajny Nutrilon, este stale Karin (22m.) pije po obede a vecer pred spanim UM.

nicolle21
29. apr 2014

my sme ho pili od porodnice, mlieko mi vobec ani neprislo, takze aj po prepusteni z nemocnice sme ostali na nutrilone HA, kedze malemu robilo dobre 🙂 dr nam ho predpisuje, mame v rodine alergie

drobcek26l
29. apr 2014

@miriam_nutrilon ja som si všetko naštudovala na internete. Nemala som vôbec mliečko na kojenie, tak sme začali dávať Sunar complex, lenže po ňom malého bolelo bruško, tak som prešla aj s radou doktorky na Sunar Nutradefense (bolo to pre nás cenovo výhodnejšie ako drahé Nutrilon mlieka) Až po 3 mesiacoch, nás doktorka na kožnom upozornila, že prečo si to mliečko nedávam na predpis, keďže môj malý môže byť po mne a po manželovi alergik, tak sme išli za obvodnou a odvtedy sme dávali Sunar Nutradefense HA na predpis a po 11 mesiaci sme prešli na čisté kravské mliečko.

drobcek26l
29. apr 2014

Sorry až teraz som si uvedomila, že asi vás zaujíma mliečko Nutrilon tak si môj príspevok vyššie nevšímajte 🙂

michi284
29. apr 2014

keďže som mala málo mlieka, tak nám ho predpisoval lekár , nakoľko ja som atopik. písal nám mlieko myslím, že až do 1 roka na základe potvrdenia od mojej kožnej lekárky. inak viem, že ho zvyknú dávať deťom už v porôdnici, keď mamička mlieko nemá.

miriam_nutrilon
autor
29. apr 2014

@denisafono Dobry den mila denisafono, dakujem, ze ste sa podelili o svoju skusenost a prajem Vam este pekny den!

26kaja12
29. apr 2014

Ahojte, ja som kojila 3 tyzdne a presli sme na nutrilonHA.alergicka som neni ani ja a ani muz a dr nam ho predpisovala bez problemov. neskor nas zacal zapekat tak sme presli na nutrilon comfort a papame ho doteraz 🙂

mata95
29. apr 2014

@miriam_nutrilon moja dcera zvracala zkaždeho mlieka čo sme susili,tak dr.prepisovala Nutrilon AR a všetko sa upravilo.predpisovať mohla len do 6mes.,potom nas vypisala do BB na gastro pre potvrdenie refluxu,no moja svela mama par dni predtym dala malej kravske mlieko,a raflux nikde,takže sme ani na gastro nešli a odpol roka sme na kravskom a nemame žiadny problem s bruškom

michal13
29. apr 2014

mali sme ho nakoľko žena nekojila a je alergička a odporučila ho doktorka. Do určitého mesiaca sme ho mali na predpis a poisťovňa asi polovicu preplácala takže stálo nás ako klasický Nutrillon.

bianca
30. apr 2014

nafasovali sme uz v porodnici kedze ja mam alergo zataz.A kedze sa v CR nepreplaca,museli sme si kazdu krabicku kupit z vlastneho vrecka

miriam_nutrilon
autor
2. máj 2014

Milé mamičky, aj vy dávate svojmu dietatku Nutrilon HA mlieko, ake s nim mate skusenosti, kto Vám ho odporucil? Podelte sa s ostatnymi mamickami.