Akú máte skúsenosť s používaním peelingu v prípade, že máte zmiešanú alebo mastnú pleť?

lucia_vichy
13. okt 2015

Vo všeobecnosti sa peeling nedoporučuje používať každý deň.
Ako často ho používate vy?

bielavila
13. okt 2015

3-4 krat do tyzdna, keby mozem pouzivam denne, ale viem, ze sa namoze 🙂

sono2
13. okt 2015

1do týždňa mám od Juveny je perfektný.

seahorse27
13. okt 2015

1x do tyzdna, tiez Juvena 🙂

wewika1
13. okt 2015

Momentalne pouzivam mikrodermalnu sadu od mary kay, tak raz za 2tyzdne. Je fajn, ale za tu cenu by som cakala vacsie "zazraky" 😀

lucia_vichy
autor
14. okt 2015

@bielavila
Dobrá správa 🙂
Normaderm 3v1 je vhodný na každodenné použitie, stačí naaplikovať na navlhčenú tvár a opláchnuť vodou. Je veľmi šetrný k pokožke, čistí póry do hĺbky, zjemňuje a zároveň skľudňuje 🙂
Doporučujem vyskúšať 😉

janulabj
14. okt 2015

@lucia_vichy jej tak to je super , tiež velmi rada používam peeling,mám zmiešanú až mastnú pokožku, no nevadí mi, a toto sa mi páči že je vhodný na každodenné použitie... 🙂 má tie peelingove čiastočky guličky jemné či skor vačšie ?

alaguema
14. okt 2015

@lucia_vichy vichy je plné chémie. Nepoužívam. Peeling si robievam pravidelne raz týždenne a to buď od Soaphorie (milky touch, ten je jemný, vhodný aj na tvár), alebo si ho vyrobím doma z kvalitného oleja, éterických olejov a jemnej morskej soli.

lucia_vichy
autor
14. okt 2015

@janulabj
Jemné mikročiastočky 🙂

kupcovci
14. okt 2015

Ja používam peeling 2krat do týždňa pekný deň 🙂

janulabj
14. okt 2015

@lucia_vichy tak to je pootm ideálny peeling pre mňa, može sa používať často, má jemné mikročiastočky...čo viac si priat 😉 😵 😅 len minúť starý a rýchlo si nájst cestu do lekárne

katren
14. okt 2015

pouzivam kazdy den, Neutrogena ma taky peling 😉
plet mam citlivu a tento peeling jej nevadi 🙂

vedorka
14. okt 2015

a toto je iba peeling, ci aj odstranuje makeup?

irenaliza
14. okt 2015

Ja peeling ešte som nepoužila, ale čo čítam @lucia_vichy bolo by dobré vyskúšať, podľa Tvojho doporučenia a popisu je super inak super infa od Teba Pekný deň 🙂 🙂

aluxka
14. okt 2015

Robievam si ho 1x do týždňa.
@lucia_vichy no myslím, že Ježiško dostane dlhý zoznam 😀 samé dobré správy 🙂

lucia_vichy
autor
14. okt 2015

@vedorka
Je to peeling, maska a každodenné čistenie v jednom 🙂
Teda odstraňuje aj make up 😉

vedorka
14. okt 2015

@lucia_vichy dakujem a co sa pouziva pred nim a po nom prosim? navlhcim tvar, kruzive pohyby a umyjem? treba za nim este pletovu vodu, vsak?

lucia_vichy
autor
14. okt 2015

@vedorka
Pred použitím netreba nič - ako ste spomenuli vy, len navlhčiť tvár.
Pleťová voda už nie je potrebná. Ak máte mastnejšiu pleť, doporučila by som po peelingu ešte Adstringentné tonikum Normaderm na stiahnutie pórov. Ak máte normálnu, zmiešanú pokožku, stačí aplikovať Normaderm Skrášľujúci krém na deň, alebo večer Normaderm Detox nočnú starostlivosť 🙂

trinity888
15. okt 2015

No kedže moj otec povie, ze ja nemam 7 vrstiev pokožky ale len 3 ( mramorovú ), tak moc peeling používať nemôžem. Skúsila som od vichy a? On mi nezosmirgloval tvar, zázrak! Tak ked vidím, ze sa rutia na mna moje postpubertalne stavy 🙂, tak pekne čistim o dušu, lebo vyrážky bývajú hnusne 🙂