Ahojte mamičky 🙂

daska_tesco
7. sep 2015

Ahojte, volám sa Dáška a počas tohto týždňa vám prezradím ako môžete ušetriť čas a venovať sa viac svojej rodinke, oddychovaniu alebo záľubám. Nájdete ma pod nickom daska_tesco a pripravila som pre vás množstvo zaujímavých súťaží a informácií o donáškovej službe Tesco Potraviny domov. Dozviete sa, ako vám služba uľahčí každodenný život. Verím, že sa navzájom nielen zabavíme, ale aj podelíme o zaujímavé informácie. Prajem vám krásny týždeň a veľa trpezlivosti, aby ste náročný september aj ďalšie mesiace zvládli bez stresu 🙂
Dáška
http://potravinydomov.itesco.sk/?_ga=1.20412404...

irenaliza
7. sep 2015

Ahoj, teším sa na informácie, len škoda,že k nám ešte donášková služba domov neexistuje, ale každý deň ráno, ke´d dáme 3 dcérky do školy a škôlky ideme do Tesca na nákupy, to už máme taký rituál, takže sa teším na celý týždeň. Super. pekný deň 🙂

aluxka
7. sep 2015

Ahoj, teším sa 🙂

foolie
7. sep 2015

Teším sa do tesca chodím pravidelne pred materskou kazdy den kedze som pracovala nedaleko. Donasku som este neskusala ale rozhodla som sa ze vyskusam nakup s donaskou domov uvidime ako to dopadne 🙂 verim ze dobre presvedcili ma tu komentare spokojnych mamiciek 🙂 a aspon nebudem vlacit plienky pod kociarom 🙂

nikenzi
7. sep 2015

mne tato sluzba velmi ulahcila zivot. nakup si nahodim ked drobcek spinka, sofer dovezie a este urobi naladu lebo, este nikdy mi neprisiel nudny alebo protivny, stale len vesely, mily, vtipny a ochotny. dokonca raz jeden fesak popestoval drobceka lebo som kreditku nechala v inej penazenke - vraj snim dal chlapsky rozhovor 😀 inak objednavam kazdy mesiac aspon 3-4x. v maji hlavne kazdu stredu ked bol dovoz zadara 😀 inak bolo by super nieco take ze ked prejdem nejaku ciastu tak dovoz zadarmo abo tak (lebo moje faktury su vacsinou 70-80eur tak by sa zislo aspon nejaka akcia) 😀

majik66
8. sep 2015

Ahoj 🙂 SUPER

daska_tesco
autor
8. sep 2015

@nikenzi
@foolie
@majik66
Ahojte 🙂 vaše milé a a pozitívne reakcie nás potešili. Ešte vám dám tip - ak nemáte vo svojom profile v donáškovej službe Tesco Potraviny domov zaškrtnuté dostávanie marketingových informácií, tak si to urobte - posielame totiž často aj E-kupóny na dopravu zdarma 🙂 Pekný týždeň!

foolie
8. sep 2015

@daska_tesco ďakujem za tip 🙂

majik66
8. sep 2015

@daska_tesco vdaka 🙂

daska_tesco
autor
8. sep 2015

Milé mamičky, dnes sa s vami lúčim, stretneme sa opäť zajtra. Ak chcete službu vyskúšať, posielam ešte E-kuponik na prvý dovoz zdarma - platí pre prvý nákup cez službu Tesco Potraviny domov: https://www.tesco.sk/potraviny-domov/ako-to-fun...

purinkaa
9. sep 2015

@daska_tesco Ahoj Daska, uz v minulosti som chcela vyuzit vasich sluzieb, ale zial pre nasu lokalitu je zatial nedostupna ☹....

daska_tesco
autor
9. sep 2015

@purinkaa Ahoj, lokality rozvozu neustále rozširujeme, ak chceš vedieť ako prvá, či rozvážame už aj k vám, tak sa môžeš predregistrovať tu: http://www.tesco.sk/potraviny-domov/dorucujeme-... 😉

sandrittka
10. sep 2015

prosim prosim, zahrnte aj zilinu na rozvoz 🙂 dakujem