Aké koníčky stíhate popri starostlivosti o detičky?

daska_tesco
11. sep 2015

Čo všetko sa dá stihnúť popri starostlivosti o vašich drobcov? Čo vás najviac teší?
Pri objednávaní tovaru cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov, môžete získať za rok až 6 dní naviac. Toľko času totiž venujeme nákupom v obchodoch za rok. A určite sa dá čas využiť lepšie 😉
Podeľte sa s nami o svoje koníčky a jednu z vás zajtra ráno odmeníme 15 eurovým kupónom na nákup tovaru cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov 🙂

magdicka111
11. sep 2015

Dobry den no rada sutazim 😀

ivankajar
11. sep 2015

Pre mňa je relax pečenie, ale aj rada nakupujem a skočim si na zumbu 🙂 dá sa to pretože manžel je poklad, ktorý sa vzorne o nás stará.

kristinah84
11. sep 2015

@daska_tesco podľa možnosti a samozrejme poslušnosti drobcov, ale darí sa mi štrikovať, vyvárať a vymýšľať sladké dobroty 🙂

mamjka
11. sep 2015

je vysoká škola hobby ?? 😅 ak áno tak milujem školu budúci rok popri dvoch deťoch bude zo mňa pani magistra... 😀 😀 😀

anita
11. sep 2015

Ja vyrábam obrazky technikou decoupage, ale iba po nociach, keď už malý zaspí. Ináč cez deň vôbec nemám na nic iné čas....

horana
11. sep 2015

Jogu 🙂 , super sa pri nej odreagujem. Potom film ci kniha.
Ostatne robime spolu s detmi, uz su vacsie takze sa da, turistiku/prechdzky, fotenie...a v neposlednom rade aj preopakovavanie uciva ZS ked decka clovek skusa a pomaha sa im ucit,napr. doma sa snazime hovorit anglicky a tak 😀

daska_tesco
autor
11. sep 2015

Šikovnice ste ! Ja v noci štrikujem tak pekné sníčky 😀

erika630
11. sep 2015

neviem ci je to konicek ale po večeroch štopkam diery po synovi - pretoze miluje chodit kolenačky 🙂 a obcas aj nejaka ponozka 🙂 - popripade vypekam kolaciky na oslavy alebo varim na dalsí den

mabliss
11. sep 2015

Ja veľa času na koníčky teraz nemám, som rada,keď mám navarene a upratane. Ale verím,že sa to časom upraví a opäť sa vrátim k napr.návšteve Radošinského naivného divadla-milujem ich predstavenia, k horskej turistike, k citaniu. Som rada,že usetrim čas aspoň nákupmi cez internet. Aj komplet Vianoce riešim darčekmi z e-shopov. Aj tento rok som už zacala. 🙂

daska_tesco
autor
11. sep 2015

@erika630 Ale veď aj pri štopkaní potrebuješ istú dávku nadania 😉 🙂

zuzkabeno
11. sep 2015

paradoxne nakupovaním, veľmi rada aj v tescu, kde sú tie vozíky ako autíčko. Aj deti mi pomáhajú a hádžu do košíka. Radi sa zastavíme tam aj na detskom autíčku, helikoptére, tie malé kolotoče, čo sa nadhadzujú.

monhla
11. sep 2015

Ja háčkujem. Klbko pod pazuchou, v jednej ruke háčik a druhú mám na húpanie, lebo manžel urobil pre deti /resp. pre mňa 😉 / húpačku deti a tak sme často na záhradke a ja stíham aj koníčka 😀
Dokonca som sa už hrala aj schovku a popritom háčkujem. Večer nestíham - spím !

digitable
11. sep 2015

Dobry den. I ked mam len 1 dieta (syn Adam, 14 mesiacov), nestiham ziadny konicek. Predtym som rada citala - takpovediac vsetko. A nakupovala... ale teraz ... sama s nim takmer nemozem ist, pretoze akonahle sa mu nevenujem na 100%, vyuzije to, takze nejake zahlbenie sa do vlastnych myslienkovych pochodov, ci sa mi ta bluzka hodi alebo nie... nie je v tej chvili pripustne

dai
11. sep 2015

@daska_tesco tak podla mna kazdy ked chce tak konicky stihne - len nemoze pozerat oblbovacie serialy v tv a hned je kopu casu🙂
ja mam 2 deti, pracujem normalne ale stiham aj tak vela... hlavne milujem citanie, tancujeme, cvicim, relaxujem, chodime vela na vylety, bicyklujeme - vela konickov sa da robit aj s detmi🙂uprimne poviem, ze donasku od tesca som este nevyuzila - raz skoro ale zial nebol volny termin kedy som ja potrebovala...
trochu sa bojim hlavne o kvalitu maesovych vyrobkov plus ovocia ci peciva - naozaj bude cerstve a maekke ked si ho sama nevyberiem? 😕

evulienkaslx
11. sep 2015

knihy, filmy (ale uz som dlho nepozerala v 1 kuse cely fim... 🙂), s dcerkou pozerame rozpravky, anglictina, vylety, malujeme spolu, hrame hry

nikenzi
11. sep 2015

No ja rada nakupujem 😀 hlavne som na aukciach a bazaroch, maly ma plne skrine siat za par centov v podstate 😀 ale vcera som videla super video ako sa robi strikovana ciapka tak chcem vyskusat strikovat 😀 .......alebo to bolo hackovane?! bola v tom len jedna taka ihlica z ohnutym koncom.

darina1952
11. sep 2015

@daska_tesco ja som začala v rámci psychohygieny piecť poťahované torty, čas na to sa vždy nájde - hlavne večer a v noci keď už celý dom spí a radosť z krásnej torty je na nezaplatenie 🙂

daska_tesco
autor
11. sep 2015

@monhla A ešte si si húpačku neuhačkovala ? To by asi musela byť zo silnej vlny .... ale bola by určite jedinečná a veľmi krásna 😉 🙂

daska_tesco
autor
11. sep 2015

@darina1952 To je prekráááásne ! Užasná psychohygiena ! Kamoškina malá by ti hneď brala tu Olafovu 😉 😀 A ja tiež 😀

darina1952
11. sep 2015

@daska_tesco ďakujem za pochvalu - vedľa Olafa si ešte doma dali viečku, preto som ho dala viac na stranu by sa im sviečka pekne vošla.

arabellka
11. sep 2015

neviem si predstavit svoj zivot bez knih. citam krimi pribehy, detektivky,prevazne severske. Zenie ma to stale k novemu a novemu chceniu knizky. vyuzivam vsetko mozne,aby som si nasla volny cas na knihy

monhla
11. sep 2015

@daska_tesco Na to si netrúfam - som maniak na bezpečnosť detí /to vieš učiteľka 🙂 /
A okrem toho - nech sa realizuje aj tatinko. Nesmieme si ako matky brať všetky zásluhy.

daska_tesco
autor
11. sep 2015

@arabellka aj Joe Nesbo? 🙂

jana_eyre
11. sep 2015

rada citam a kreslim si.. malujem kamene, alebo pripravujem nejake kreativne veci pre decka na druhy den.. ale to nie nejako extra casto, vela krat len tak sedim a "kukam do blba" potom ako nieco upracem :D a potom je uz cas ist spat..

bandurka1979
11. sep 2015

servitkova technika , občas ma chyti skušat rozne ozdoby

doty1
11. sep 2015

Keď bola malá menšia na koníčky čas nebol, mm je v práci od rána do večera, domácnosť je viac menej na mne. Keď je viac času, tak rada renovujem staré haraburdy 🙂. Inak rada čítam a keďže som v poslednej dobe trochu "rozhádzaná" kúpila som si omaľovánkovú knihu Zázračný les a maľujem si 😉 A som síce čisté drevo na ručné práce ale veľmi by som sa chcela naučiť háčkovať.

zuzka317
11. sep 2015

My s manželom máme spoločné hobby: venujeme sa šitiu korálkových šperkov 🙂 Ten pocit vlastniť niečo originálne, vlastnoručne vyrobené je na nezaplatenie 🙂 A je to super relax. Na narodeniny pred 1,5 mesiacom ma manžel prekvapil týmto Swarovski setíkom:

miskamaj
11. sep 2015

robim fotoknihy. Cela rodina k sviatkom dostava nejaku fotoknihu odo mna 😀

a este sa venujem cudziemu jazyku, kedze ho moja profesia vyzaduje a na materskej dost osprostievam 😀

doska
11. sep 2015

Cauko babenky, tak ja stiham toho neurekom - ale len ked chalani pospia 😀 inak, da sa objednavat tovar domov aj v tesko RS ? by ma to zaujiiiimalo dost 😉 nejako som sa nestihla k tomu nejako preklikat, lebo ja malujem na textil a som skusala uz aj platno ale malicko 🙂 strasne sa pri tom odreagujem a oddychnem si aj ked je to na ukor spanku, lebo je to take psychicke uvolnenie, ktore fakt niekedy potrebujem, kedze muz chodi na tyzdnovky...a vidim ze sa da pridat aj foto tak sem nieco hodim 🙂 s osprostievanim mam tiez problem 😀

tichanska1
11. sep 2015

fuu, no najväčší koníček je momentálne tvorba eshopu a predajne s barefoot obuvou nakoľko mi vypĺňa všetok voľný čas keď moje dieťa zaspí. A potom je to samozrejme modrý koník a nakupovanie 🙂