Kto vám pomáha s nákupmi a domácnosťou?

daska_tesco
10. sep 2015

Máte skvelého partnera, rodičov, svokrovcov, súrodencov alebo priateľov, ktorí vám pomáhajú so starostlivosťou o vašich drobcov a domáce práce?
Dobrou správou je, že vodiči donáškovej služby sú vyškolení tak, aby vám čo najviac uľahčili nákupy – objednaný tovar vám prinesú až k dverám a ešte aj s úsmevom na perách. 🙂
Podeľte sa o svoje skúsenosti s pomocou v domácnosti a jednu z vás zajtra ráno odmeníme 15 eurovým kupónom na nákup tovaru cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov 😉

nomxxx
10. sep 2015

Nakupovať chodím sama, lebo ja varím, tak najlepšie viem, čo potrebujem. S domácimi prácami mi pomáha mama a sestra.

lienka.7
10. sep 2015

všetko robím ja sama 😀

marian86
10. sep 2015

Velke nakupy robime raz za mesiac spolu ako rodinka.. ostane veci riešim ja.. domace prace ako čo, podla toho mi pomaha aj priatel, .. 🙂

daska_tesco
autor
11. sep 2015

Ahojte, mamičky, ďakujeme za všetky vaše príspevky. 😉 Odmenu 15-eurový kupón na nákup cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov pošleme: @sirep
Výherkyňa, prosím, pošli nám svoju adresu do správy.

Ak chcete vyskúšať donáškovú službu Tesco Potraviny domov, posielam E-kupón na prvý dovoz zdarma. Hádam poteší 🙂

arabellka
11. sep 2015

sikovna pomocna ruka sa vzdy zide pri pomahani s nakupmi a domacnostou. Ja na nakupovanie nemam pomoc a preto ked som raz,dvakrat skusila sluzbu tesco potraviny domov, uz nechcem nakupovat potraviny inak. V domacnosti tiez upratujem sama, a vzdy mi to sprijemnuju pohlady mojich zvierat.Kto nemal zvieratko,nikdy nepochopi....nudne,otravne upratovanie, toto vsetko sa zrazu meni a clovek zvlada aj upratovanie sam lahsie,ked na neho hladia zvedave oci psika a mojej macky. Pre mna je to najlepsie,co mi zivot ponukol. Nechcela by som mat pri sebe pomocnu upratovacku. radsej neporiadok ktori si pomalicky upratujem sama stale dookola a mam pri tom svoje zvierata

sirep
12. sep 2015

Ďakujem veľmi pekne, veľmi sa teším.

jana_eyre
12. sep 2015

nakup je premna mala dovolenka, lebo ked idem na nakup, muz je s detmi.. malokedy ich berieme do obchodu.. oni su vonku na ihrisku a ja nakupujem a vlozim do auta.. domace prace robim zvacsa ja, tiez tak ze odovzdam deti muzovi a ja si porobim co potrebujem..

ak mi je zle /migrena/ tak muz nema problem upratat a postarat sa o vsetko potrebne.. takze pomaha mi najma muz, ked pride z prace pomoze mi v tom, ze ma odbremeni od deti a ja sa mozem naplno venovat domacnosti..

keiperka
12. sep 2015

mam uzasneho manzela,ktory ak moze,pomoze. 🙂 A ked sa neda,my zeny si poradime aj samy. 🙂

baxovci
12. sep 2015

@daska_tesco zdravím Dáška, prosím vás kedy budete posielať kódy výhercom?? chcela by som na zajtra použiť 😉 ďakujem za odpoveď

exupery
12. sep 2015

Myslim,ze velmi zle polozena otazka...akoze kto mi pomaha? Domacnost je nasa spolocna s manzelom,to znamena,ze fungujeme obaja a obaja sa starame,co prave treba a kto ma cas...manzel robi vsetko,nema problem umyt okna,navarit,upratat...teraz povacsine upratujem a varim ja,kedze som na materskej,ale ked sme pracovali obaja,obaja sme sa starali o domacnost ....

daska_tesco
autor
12. sep 2015

@baxovci Kupóniky budeme posielať v priebehu budúceho týždňa. Sklompletizujeme všetky výherkyne a budeme posielať. ďakujem za pochopenie. 😉

daska_tesco
autor
12. sep 2015

Milé mamičky, ďakujeme za všetky vaše komentáre, stretneme sa opäť zajtra. Ak vás služba Tesco Potraviny domov zaujala a chcete ju vyskúšať - posielam E-kupón na prvý dovoz zdarma pri prvom nákupe 🙂
Pekný večer!

kotatko1232
12. sep 2015

@daska_tesco preco ma ignorujete???

daska_tesco
autor
13. sep 2015

@kotatko1232 Ahoj, ospravedlňujem sa,nevšimla som si tvoju otázku v tom množstve príspevkov, ale nové lokality pripravujeme, ale ak sa predregistruješ,, budeš vedieť medzi prvými, keď službu spustíme u vás: https://www.tesco.sk/potraviny-domov/dorucujeme...

kotatko1232
13. sep 2015

@daska_tesco ja som sa uz predregistrovalka asi 4x od minuleho roku!!!