PIATKOVÁ SÚŤAŽ O 30 EUR!

daska_tesco
11. sep 2015

Mamičky, čo je Klikni & Vyzdvihni?

Jednu z vás zajtra ráno za správnu odpoveď odmeníme poukážkou 30 eur na nákup cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov.
https://www.tesco.sk/potraviny-domov/ako-to-fun...

Ahojte, mamičky, ďakujeme za všetky vaše odpovede. 😉 Odmenu 30-eurový kupón na nákup cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov pošleme: @zzuzanah
Výherkyňa, prosím, pošli nám svoju adresu do správy.

lmwoman
11. sep 2015

ja si objednam tovar, vy mi ho pripravite a ja si ho vyzdvihnem na odbernom mieste 🙂

26lenka6
11. sep 2015

Ja objednám, vy pripravíte a ja si odvážam 🙂

dankaav
11. sep 2015

Klikni a vyzdvihni : Ja si objednám tovar cez internet, prípravu nákupu nechám na vás a vyzdvihnem si ho vo vybranom obchode hotový bez toho, aby som vystúpila z auta! 🙂

anti13
11. sep 2015

Objednám, pripravíte,vyzdvihnem

xevulax
11. sep 2015

Vdaka tejto sutazi som sa dozvedela o vasej skvelej sluzbe 🙂 vybrat si v pohodli domova co potrebujem, v mi to pripravite a ja si po to iba pridem 🙂 Sluzba je dostupna aj u nas v meste (fakt som o tom nevedela), len neviem ci by sa decka potesili tak ako ja, tie miluju jazdit v nakupnych kosikoch

anickami
11. sep 2015

objednam si tovar cez internet, vy ho pripravite a ja si ho len vyzdvihnem a idem domov. Nemusim stravit vela casu nakupovanim v obchode, takto to budem mat vsetko pripravene.

elenaza
11. sep 2015

Tovar ,ktory si na Vasej internetovej stranke objednam ,vy ho pripravite ,no a ja si ho na odbernom mieste vyzdvihnem ;)

martinka55
11. sep 2015

kliknem- objednám, vy pripravite, ja si objednaný tovar vyzdvihnem 🙂

zuzka2011
11. sep 2015

urychluje to nakup, nemusime zdlhavo nakupovat. Objednam, pridem, vyzdvihnem. vyborne.

ixike
11. sep 2015

objednam tovar , vy pripravite, ja vyzdvihnem na odbernom mieste. Služba je dostupná v obchodoch Tesco Extra Zlaté piesky, Petržalka, Košice a v hypermarkete Nitra.

aries2004
11. sep 2015

Tovar si objednám cez internet, vy ho pripravíte a ja si ho vyzdvihnem . Jednoduche 🙂

marisa90
11. sep 2015

objednam si cez net tovar, vy mi ho pripravite a ja si ho na odbernom mieste vyzdvihnem

yvaine
11. sep 2015

Objednam si tovar, tesco pracovnici mi hi pochystaju a ja si ho len vyzdvihnem na odbernom mieste 🙂

lubicazoe
11. sep 2015

Objednám si tovar, vy mi ho pripravíte a potom si ho vyzdvihnem na odbernom mieste.

zlatusik74
11. sep 2015

Táákže, objednám si cez net čo doma už nemáme, v tescu mi to milé tety nachystajú,
áá potom si to už len vyzdvihnem... 😀

curcuma
11. sep 2015

Službu Tesca Klikni & Vyzdvihni oceňujeme hlavne tí, ktorí chceme čas tráviť zmysluplnejšie, efektívnejšie ako chodenim po obchode, zháňanim a veľakrát aj kúpením vecí, ktoré sme ani neplánovali. Tovar si jednoducho objednáme v teple domova cez internet, vy nám pripravíte a my následne vyzdvihneme na dohodnutom dostupnom odbernom mieste bez toho, že vystúpime z auta, to už je teda aký komfort 🙂.

ip75
11. sep 2015

Objednam si tovar , tesco zamestnanci mi hi pochystaju a ja si ho vyzdvihnem na odbernom mieste a hor sa domov 🙂

hopacupa
11. sep 2015

Tovar si objednám cez internet, vy mi ho v Tescu nachystáte a vyzdvyhnem si ho na dohodnutom mieste

magdicka111
12. sep 2015

Dobre rano,
klikni a vyzdvihni je internetová sluzba Tesca, kde si objednam co potrebujem , urcim si cas kedy si pre nakup pridem a uz len si pren pridem bez zhonu, zdrziavania vyzdvihnem a sup domov.

daska_tesco
autor
12. sep 2015

Ahojte, mamičky, ďakujeme za všetky vaše odpovede. 😉 Odmenu 30-eurový kupón na nákup cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov pošleme: @zzuzanah
Výherkyňa, prosím, pošli nám svoju adresu do správy.

Ak chcete vyskúšať donáškovú službu Tesco Potraviny domov, posielam E-kupón na prvý dovoz zdarma. Hádam poteší 🙂