Kedy vám služba Tesco Potraviny domov najviac pomohla?

daska_tesco
12. sep 2015

Mamičky, v akej situácii by ste donáškovú službu potrebovali ako soľ?
Podeľte sa o svoje skúsenosti a jednu z vás zajtra ráno odmeníme 15 eurovým kupónom na nákup tovaru cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov:
https://www.tesco.sk/potraviny-domov/ako-to-fun...

nikenzi
12. sep 2015

Pomohla mi keď nám zavolal primár v sobotu ráno že drobček ma prist v nedelu vecer na prijem aby ho mohli v pondelok rano operovať. Kedže som sla s nim na hospitalizaciu a som z dediny - nemala som uz kde kupit veci do nemocky (jedlo, vodu, plienky atd.). Nahodila som teda objednavku a šofer mi doniesol veci par hodin pred odchodom do nemocky. Čiže vtedy mi to velmi pomohlo že som sa nemusela starat kde co kupim a pod..

daska_tesco
autor
12. sep 2015

@nikenzi wow tak tomu sa hovorí donáška v právú chvíľu 😉

jarnicka
12. sep 2015

Dobré ráno bude to dnes... Manžel je na služobke a ja mám vytknúť kotnik takže s detmi nikam nemôžem ísť...

keiperka
12. sep 2015

Donasku som vyuzila,ked bola dcerka chora a manzel 3dni na sluzobke ☹

arabellka
12. sep 2015

donaska potravin rovno pred dvere je zmysluplna pomoc od Tesca aku sme si vobec mohli vsetci priat. samotny nakup trva par minut a navyse vodic nakup vylozi z auta sam az rovno k mojim noham, citim sa ako kralovna. Navyse je mily, nehundre a nie je otraveny dlhym nakupom /ved to pozmame/ Je mi zakazdy hrozne smutno,ze moj otec ktory zije sam,zle vidi,je stary, ze nema taku moznost nakupu. Ked si pomyslim ako pride zima,poladovice, a on byva v dome na pokraji mesta...co by dal za taku pomoc....aj najvyssiu sumu za donasku/ myslim ze su to 3 ci 4 eura/ Snad coskoro sa to rozsiri aj do inych miest. On zije v Humennom. Myslim si,ze ludia v mensich mestach by este viac ocenili tuto sluzbu,pretoze je tam zla mestska hromadna doprava,nechodi tak casto ako napr.v KE, ludia musia vela chodit peso,ti co nemaju auto a tesco je velmi daleko. Prajem si,nech sa tato sluzba co najskor rozsiri daleko. Aj ja by som mu nakupila cez net,hoci byvam v Kosiciach a zaplatila a jemu by len doniesli pred dvere domu. Pre mna by to bol velmi krasny pocit,moct mu takto pomoct a som prave v praci,a desiatky kilometrov od mojho stareho otca. Bola by som velmi stastna

simsalabim
12. sep 2015

Mne po navrate z dovolenky.... Den pred odletom som si spravila nakupny zoznam a objednala dorucenie v den navratu domov, lebo mi bolo jasne, ze na nakupy sa nikto z rodiny nebude hrnut. Prileteli sme o 2 v noci. My dospelaci sme vstali pred 10 rano a cca za pol hodinu uz prisiel sofer s objednanymi vecami - takze sme mali cerstve ranajky aj suroviny na pripravu obeda a vecere....takze sme si este lenivo uzivali zaver dovolenky. Toto sa mi na sluzbe velmi paci - ze sa da objednat dost dlhu dobu vopred.

daska_tesco
autor
12. sep 2015

@simsalabim Skoro ako v hotely all inclusive ... už len pripraviť na stôl si musela sama. 😉 🙂

arabellka
12. sep 2015

viem,ze este to nie je,ale ked sa rozsiri do inych miest tato slyuzba,tak ked budem chciet napr.ja nakupit rodicom a aj zaplatit ale dorucit na adresu im,tak budem mat dva ucty na stranke tesco potraviny domov? alebo ako to bude? teraz mam jeden,lebo sebe nakupujem pravidelne ale kupovala by som obcas aj rodicom na dorucenie do ineho mesta...to by bolo vazne super 🙂

daska_tesco
autor
12. sep 2015

@arabellka Nákup im môžeš poslať aj zo svojho účtu. Stačí zadať inú adresu doručenia / je tam možnosť/ a môžeš im nákup poslať aj online zaplatiť. 🙂

arabellka
12. sep 2015

tak to je vyborne,uz len aby zacali dorucovat aj do malych miest 🙂

evitka83
12. sep 2015

@daska_tesco v tehotenstve

bibyke
12. sep 2015

Skoda,ze k nam este nie je moznost dorucenia,no vyuzila by som ju vzdy ked nemam k dispozicii auto a potrebujem nakup,kedze som z dediny..

moni244
12. sep 2015

@daska_tesco po porode, ked sme sa vratili domov, fakt som nemala silu a energiu chodit v snehu do potravin a rozmyslat, manzel vela pracoval, cize som robievala velky 2 tyzdnovy nakup domov a manzel len dokupoval pecivo, vtedy mi to pomohlo najviac

daska_tesco
autor
12. sep 2015

@moni244 Tak to verím, že v zasneženom počasí to asi nie je jednoduché sa "tralalákať " 😀 po obchodoch. Vkľude si len naklikáš a prinesú až ku dverám.

moni244
12. sep 2015

@daska_tesco co nasnezene, vtedy tak nasnezilo, ze sa tazko chodilo peso, nie to s kocikom 😀

mabliss
12. sep 2015

Služba Tesco potraviny domov nám poslúžila aj na stavbe. 🙂 Vopred sme objednali občerstvenie: vody-rôzne druhy, radlery, pivo, pečivo, natierky, zeleninu,ovocie, drobné pochutiny a bolo celý deň do čoho chodiť. Nemuseli sme ísť zvlášť na nákup a voziť to tam svojim autom. Ušetrili sme kopec času a námahy. 🙂

ivankajar
12. sep 2015

Vhodná je aj pre starých rodičov ak človek nestíha vypomôcť táto služba je na to ako stvorená 🙂

daska_tesco
autor
12. sep 2015

Milé mamičky, ďakujeme za všetky vaše komentáre, stretneme sa opäť zajtra. Ak vás služba Tesco Potraviny domov zaujala a chcete ju vyskúšať - posielam E-kupón na prvý dovoz zdarma pri prvom nákupe 🙂
Pekný večer!

danaholanova
12. sep 2015

Bol to moj prvy nakup uz je to davno, ale pomohlo mi to najviac. Deti aj ja sme mali virozu, hnacky, vracanie. Bola som rada, ked deti nieco vypili ale kde to zohnat. U nas na dedine velky vyber nie je a kto by tam isiel, ked vam je zle a som s detmi sama. Tak som objednala vsetko mozne od pitia a sucharikov, bananov no uzasne, deti boli stastne, to ste mali vidiet. Odvtedy ked k nam pride nakup, moj 8 rocny syn je prvy pri branke a keby mohol hned sa zamestna ako sofer Tesca, Strasne obdivuje tieto auta, mohli by ste vyrobit nejake hracky tesco dodavka, urcite kupime 🙂 Kedze sme nemali auto bola to obrovska pomoc nemusiet s detmi cestovat a vlacit tasky. Dakujeme

ckatka
12. sep 2015

pre mna je to strasna pomoc hlavne ked som na peenke a manzel je v sluzbe, alebo ked nemame k dispozicii auto

marionmarion
12. sep 2015

strasne by mi to pomohlo kedykolvek, lebo nakupy nemusim...akurat ze u nas tesco donaska nefunguje...preco to nerozsirite po celom slovensku? urcite by to ludia vyuzivali...

orgovan
12. sep 2015

Keď sa mi v piatok ohlasila 4 členná návsteva, ze prídu na víkend na návstevu a ja som mala prazdnu chladnicku 😕

magdicka111
13. sep 2015

Keď nestíham a doma nič nieje

daska_tesco
autor
13. sep 2015

@danaholanova Ahoj, som rada, že ti služba pomohla a je to skvelý nápad - autíčka Tesco Potraviny domov pre detičky 🙂 Ďakujeme!

espresso
13. sep 2015

Ked doma som sama s babatkom a vonku hrozne prsi a este pred sviatkami

daska_tesco
autor
13. sep 2015

Milé mamičky, ďakujeme za vaše skvelé tipy 🙂 Súťaž aj celý týždeň s donáškovou službou Tesco Potraviny domov končí. Verím, že sa vám diskusie, súťaže aj služba 🙂 páčili.
Odmenu 15- eurový kupón na nákup cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov za tip na rodinnú večeru pošleme: @danaholanova
Výherkyňa, pošli nám kontakt do správy.

Ak vás služba zaujala, posielam vám všetkým ešte E-kupón na dovoz zdarma pri prvom nákupe. Prajem krásny rok! Dáška 🙂

danaholanova
13. sep 2015

Super dakujeeeeeme strasne sa tesime.

sunnyflower
13. sep 2015

a BB sa nechystáte pokryť?

nufacik6
13. sep 2015

Nám pomohla táto služba v práci,ked sme zamestnancom chceli dať drobné prekvapenie ako vianočný darček,vtedy som objednala a doviezli rovno pred brány nášho zariadenia.Neviem si predstaviť také množstvo nakupovať osobne.Ďakujem ste super.

ninda25
13. sep 2015

V prvych mesiacoch,kedy sa nam narodila dcerka🙂