VÍKENDOVÁ SÚŤAŽ O 30 EUR!

daska_tesco
11. sep 2015

Milé mamičky, napíšte nám svoje skúsenosti s využívaním donáškovej služby TESCO POTRAVINY DOMOV. Či ju využívate pravidelne, alebo len pri určitých príležitostiach, aké ste mali skúsenosti s vodičmi...
Všetky vaše postrehy nám pomôžu službu zlepšiť. 😉
Jednu z vás v nedeľu na obed za správnu odpoveď odmeníme poukážkou 30 eur na nákup cez službu Tesco Potraviny domov.
https://www.tesco.sk/potraviny-domov/ako-to-fun...

Milé mamičky, ďakujeme za vaše skvelé odpovede 🙂 Súťaž aj celý Týždeň s donáškovou službou Tesco Potraviny domov na Modrom koníku končí. Verím, že sa vám diskusie, súťaže aj služba 🙂 páčili.
Odmenu 30 - eurový kupón na nákup cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov za tip na rodinnú večeru pošleme: @labutienka6
Výherkyňa, pošli nám kontakt do správy.

tichanska1
11. sep 2015

Táto služba je skvelá, máte pekných rozvážačov 🙂 Len by ste ich mali upozorňovať na tú možnosť odnosu tašiek na recykláciu.

brnka
11. sep 2015

Sluzbu som niekolko krat vyuzila, zo zaciatku ako zacala fungovat..... S donaskou, vodicmi, tovarom som bola spokojna. Prekvapilo ma, ze nie su rovnake ceny tovaru na predajni a cez e-shop. Teraz vseobecne nakupujem potraviny v Tescu len sporadicky, preto momentalne sluzbu nevyuzivam.

mija51
11. sep 2015

Zatiaľ som službu nevyužila, neviem ci fungujete aj u nás, musim si zistiť.

mexx
11. sep 2015

My sa ešte len chystáme na svoju premiéru, doteraz sme nevyužili, ale všade počujeme iba chvály, tak sa radi pridáme k spokojným zákazníkom. 🙂

marecek1
11. sep 2015

Vlastnú skúsenosť nemám, nakoľko k nám nedoručujete. Bolo by ale fajn, keby ste túto Vašu službu rozšírili aj do iných miest, určite by mi veľakrát pomohlo, keby som svoje nákupy mohla realizovať týmto spôsobom.

foolie
11. sep 2015

Este sme neskusali ale som sa rozhodla vyskusat na zaklade kladnych hodnoteni mamiciek ale az na vyplatu penazenka teraz nepusti ;(

danaholanova
11. sep 2015

Ja tuto sluzbu vyuzivam pravidelne, som sama z 2 detmi a tak usetrim vela casu. Syn si uz nakupuje sam on line a ja len skontrolujem. Je to pre nas aj zabava a nemusime cestovat do Kosic. Byvame cca 20 km od KE. Velmi si to chvalim vodici su super usmiaty ochotny no nemozem nic zle povedat, donesu tovar kam si zelate. A dokonca chvalim ked objednam ovocie alebo zeleninu vyberu naozaj to najkrajsie co sa da a uz sme parkrat dostali aj darceky za nakup. Dakujem

nika2212
11. sep 2015

Som mamička dvoch malých deti a túto službu využívam niekolkokrát do mesiaca nakolko nemáme auto a, ked potrebujeme urobit velký nákup je to velke plus, že možem objednat nákup a ešte si sama vybrat den aby mi to doniesli lebo určite vela mamičiek pozná to chystanie deti obliekanie, ešte aj stihnut MHD ja mám Tesco daleko od domu a kebyže sa mám vláčit s taškami ani by som tam nešla, ale využila by som bližší obchod čo mám hned pri dome no je o dost dráhší a má malý sortiment oproti Tescu takže som velmi rada, že takato možnost existuje. A vodiči čo prišli boli vždy velmi milý, ústretový a ochotný vyniest nákup až do bytu. Nemám čo by som vytkla.. Dakujem za TESCO POTRAVINY DOMOV 🙂

26lenka6
11. sep 2015

Službu som si vyskúšala už viackrát. Pán ktorý mi tovar doviezol bol velmi milý, tovar mi vyniesol až dnu, dokonca som dostala k nákupu aj malý darček. Rada si takýto nákup zopakujem 🙂

savelia
11. sep 2015

..ja som velmi spokojna s donaskovou sluzbou Tesco, je to pohodlne, rychle, setri to cas a objednavame skoro pravidelne niekolkokrat do mesiaca, pretoze nemame cas tulat sa v hypermarkete;) Doteraz sme nemali s touto sluzbou ziadny problem, je to pre nas velka uspora casu a penazi;) 😎

marisa90
11. sep 2015

ja som tuto sluzbu este nevyuzila pretoze u nas je mini tesco a taketo sluzby su tu tabu 🙂

yvaine
11. sep 2015

My sme vyuzivali este v Prahe a boli sme velmi spokojni! Usetrili sme cas, kvalita paradna a soferi mili. Teraz nevyuzivame, lebo monentalne nie je k dispozicii. Ale naucila som na nu moju sestru v Ba 🙂

naolina
11. sep 2015

som rada, ze tato sluzba existuje 🙂 🙂 🙂 este som ju nevyuzila. lebo ja rada nakupujem osobne sama, ale rozmyslala som nad tym , ze by som sa pridala k pracovnikom TESCO a robila by som niekomu nakup. Tesco mame velmi radi- dokonca sme tam mali zopar svadobnych foto 🙂 😀 😀 😀 stiahla som poukazku na zlavu na prvy nakup- skusim ju pouzit 🙂 aj ked rada nakupujem osobne 🙂

betka22betka
12. sep 2015

službu som ešte nevyužila, lebo chodím na víkendy s dcérou nakupovať do Tesca do Senca.. Vždy nakúpime na týždeň. Najbližšie však určite využijem túto službu, aby dcéra nemusela autom jazdiť a ušetrí aj pohonné hmoty . Dcéra býva v Bratislave, pri byte má malé Tesco ,takže raz-dva tam nakúpi osobne.

fazulka17
12. sep 2015

Ja som veľmi rada že je konečne aspoň jeden obchod čo má takéto služby. My využívame tieto služby takmer vždy či takým spôsobom že si vyklikáme objednávku a manžel s práce vyberie alebo si objednáme domou. Personál je veľmi milí a komunikatívny, vždy sa pekne opýtajú kde mi to majú vyložiť, vec za vecou prejdeme spolu či som spokojná a hlavne ovocie či nieje nahnité. Taktiež sa mi veľmi páči že keď nemajú tú danú vec čo som si objednala donesú inú alternatívu. No proste konečne sa netreba motať po obchodoch, nakoľko s malým dieťaťom sa ani väčší nákup urobiť nedá a muži no čo si budeme vravieť, kým nemajú napísané na lístočku tak zabudnú čo mali kúpiť 😀

tt247
12. sep 2015

No jasné, že využívame, a to vždy keď potrebujeme veľký, ale že fakt veľký nákup (napr. oslavy narodenín), ktorý by sa do môjho autíčka už nezmestil. Vaše autá sú predsa len o niečo väčšie 😉

muckova
12. sep 2015

Zatiaľ som nevyužila, nakoľko v našom okolí nefunguje, ale veľmi radi by sme túto službu využívali

denca76
12. sep 2015

Velka škoda že to nieje pre každe Tesco :( .Rady by sme taku službu aj využili kedže Tesco máme o dosť daleko :( hoc bolo slubene že aj tu ho budeme mať :(

jarnicka
12. sep 2015

Dobre ráno,
je to vynikajúca služba Tesco pre zaneprázdnených čo sme asi všetci...

mimasab
12. sep 2015

Sluzbu som zatial nevyuzila, ale mam odporucanie ze to funguje na 1 🙂

monto
12. sep 2015

službu som ešte nevužila, žial v mojom okolí nefunguje

petrowna
12. sep 2015

nic zle nemozem povedat 🙂

baasss
12. sep 2015

Prvykrat som si objednavala z tesca pred dvoma rokmi v zime, ked napadlo z noci do rana vyse kolien snehu a mne sa straaaasne nechcelo odhrnat sneh pred garazou a potom este pred branou a potom po nasich neodhrnutych cestach ist s dvoma detmi nakupovat. Vtedy mi napadlo, ze je nacase vyskusat tuto sluzbu. Namiesto odhrnania snehu som si sadla k pocitacu a o par minut v teplucku a bez namahy som mala naklikany plny kosik. Super bolo, ze som si mohla v klude porovnat mnozstva k cene, tiez som objavila tovary, ktore som si nikdy priamo v obchode nevsimla siahajuc rovno po oblubenom vyrobku.
Vodic za mna jazdil po neodhrnutych cestach, v snezeni a poladovici to bol on, kto vyniesol nakup ku dveram, vsetko mi odkontroloval podla zoznamu, ponukol mi nahrady za tovar, ktory nebol k dispozicii a ja som si len pozakladala nakup. SUPER!! Perfektna sluzba.
Aby som vsak len nechvalila, tak spomeniem aj z druhej strany. V nasich koncinach je tato sluzba pomerne vybookovana, takze sa neda celkom dobre si vybrat vyhovujuci cas. A napr sa mi nedal vybrat syr v celku, vzdy mi doniesli krajany. Su to drobnosti, ktore sa ale daju lahko osetrit alebo aj ignorovat 🙂

angelheart
12. sep 2015

Prvýkrát sme si objednali, keď vonku totálne lialo a potrebovali sme spraviť veľký nákup, tak mi napadlo, že pozriem, ako funguje služba potravinydomov 😀 Musím povedať, že funguje úplne perfektne. Vodič všetko vyniesol hore, spýtal sa, či je všetko v poriadku, nič nebolo treba vrátiť. Mrazené veci boli stále zmrazené, chladené boli chladené, ovocie a zelenina v takom stave, že lepšie by som si ani sama nevybrala. Takže u nás veľká spokojnosť 😵 Keďže nemáme auto, využili sme odvtedy službu viackrát. Vlastne vždy, keď bolo treba ťahať veeeeľa igelitiek 😉

nagulinka
12. sep 2015

Ja osobne som službu ešte nevyužila, no moja sestra ju využíva takmer od začiatku jej fungovania. Kedže je pracovne veľmi vyťažená, veľmi si službu pochvaľuje. Verím, že čoskoro na základe jej odporúčaní to skúsím tiež.

labutienka6
12. sep 2015

Tesco potraviny domov je to najlepsieeee co mohli vymysliet 😵
byvame na 4 poschodi bez vytahu a ako prvy nakup sme si hrrr hrrr objednali vsetko tazke. Manzel zlomena noha, ja tehotna. Tak to islo: kartony mliek, mineralky,dzusy, prasky na pranie, do umyvacky, vsetko mozne a nemozne tazke jak slak co sme nemali ako vyniest. Bolo to objednane na rano, manzel to mal prevziat. Rano som sla maleho von uspavat a uz boli dole v brane. Chlapci nosili tazke prepravky a prehadzovali ich aby som mohla prejst von. Boli ku mne mili a to nevedeli, ze JA som to naobjednavala! Mordovali sa s tym a tak som sa uplne hanbila k nakupu priznat, ze to ku nam idu. Boli sme s malym taku hodinku na prechadzke v blizkom parku. Ked sme prichadzali naspat, akurat odchadzali a zapyrenej mi dokonca zakyvali...asi manzel.. 🙂 nuz a ked som prisla hore, manzel si ich nevedel vynachvalit. Vsetko prehladne roztriedene, nahrady za to co nebolo, uctivo, milo komunikovali a pockali kym si to skontroluje. Objednavame od vtedy pravidelne. A snazim sa mat napecene, hrdo sa k nekupu lahsie priznam. Spotenym zlatym nosicom-vodicom je hned hej 🙂

mabliss
12. sep 2015

Službu Tesco potraviny domov využívame pravidelne. Ide hlavne o veľké,ťažké nákupy..napr.mlieko,minerálky,plienky a veľa drobností k tomu. So šoférmi máme len dobre skúsenosti. Sú ochotní,slušní,milí. Jedinú výhradu mám voči nahradam chýbajúcich výrobkov,ktoré mi väčšinou nevyhovujú,rada si vyberám sama. Privítala by som možnosť odmietnuť tieto nahrady už pri vytváraní objednávky. Ale to som už písala v inej diskusii. Inak je to perfektná služba,ktora nám veľmi uľahčuje život. Tomu,kto to vymyslel by som dala nejakú špeciálnu odmenu,aby nikdy nezabudol,akú super vec vymyslel. 🙂

ozdana
12. sep 2015

Túto službu som využila niekoľkokrát. Síce máme Tesco asi km od domu, ale nemáme auto a TESCO POTRAVINY DOMOV som využila hlavne vtedy, keď bolo v akcii mlieko, minerálky - ťažké veci... Objednala som 2kartóny mlieka, 3balíky vody, k tomu nejaké ovocie, zeleninu, dokonca som riskla aj karé a nanuky. Bola som milo prekvapená. Úprimne, z nášho Tesca som veľmi sklamaná, kedy tam prídem, či je ráno, obed, večer - ovocie a zelenina na pulte žiadna, pečivo a chlieb slabý výber... Zato, donáška bola super, všetko čerstvé, karé krásne, nanuky stále zmrazené, pečivo i chlieb mäkkučké, nič nechýbalo, nič nebolo treba vrátiť, pán, ktorý nákup priviezol bol veľmi milý, prišiel včas. Potešil aj dvojnásobný počet bodov pripísaný na Clubkartu. Za mňa jednoznačne odporúčam, nemusím už otravovať susedov či mi kúpia mlieko, minerálky a dať im za ochotu aspoň čokoládu. Teraz ako sa znížili ceny donášky ma to vyjde ešte menej ako ta čokoláda. Večer, keď deti zaspia ja naklikám do košíku čo treba, nákup mám doručený rovno domov a ušetrený čas venujem deťom - ideme na prechádzku, alebo sa doma hráme. Proste paráda.

matusik24
12. sep 2015

Službu som zatiaľ nevyužila, ale už sa teším,keď ju budem môcť využiť a ušetrím čas nakupovaním a nakúpim skutočne,len to čo potrebujem a už nič viac do košíka neprihodím ,čo sa mi stáva často. 😀

keiperka
12. sep 2015

Donasku domov vyuzivam vtedy,ked nemam inu moznost,kedze preferujem priamy kontakt. V krizovych situaciach je tato sluzba na nezaplatenie,zatial som spokojna. 🙂