VÍKENDOVÁ SÚŤAŽ O 30 EUR!

daska_tesco
11. sep 2015

Milé mamičky, napíšte nám svoje skúsenosti s využívaním donáškovej služby TESCO POTRAVINY DOMOV. Či ju využívate pravidelne, alebo len pri určitých príležitostiach, aké ste mali skúsenosti s vodičmi...
Všetky vaše postrehy nám pomôžu službu zlepšiť. 😉
Jednu z vás v nedeľu na obed za správnu odpoveď odmeníme poukážkou 30 eur na nákup cez službu Tesco Potraviny domov.
https://www.tesco.sk/potraviny-domov/ako-to-fun...

Milé mamičky, ďakujeme za vaše skvelé odpovede 🙂 Súťaž aj celý Týždeň s donáškovou službou Tesco Potraviny domov na Modrom koníku končí. Verím, že sa vám diskusie, súťaže aj služba 🙂 páčili.
Odmenu 30 - eurový kupón na nákup cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov za tip na rodinnú večeru pošleme: @labutienka6
Výherkyňa, pošli nám kontakt do správy.

orgovan
12. sep 2015

Donáškovú služby využívam hlavne ak mám nejaké kupóny na zľavu. Ale už sa stalo, že som proste nestííííhala a tak som večer o pol jedenastej nahadzdala do košíka veci aby mi to rano priniesli. Inak by som nemala z čoho navariť obed 🙂 🙂 🙂 🙂
S vodičmi som nemala absolutne žiadny problem, raz ked ste dali akciu že dovoz nad 70€ zdarma, tak som ich chudakov aj lutovala...museli robit rozvozy v tych navacsich horucavach a terigat sa s tazkymi velkymi nakupmi do domacností. A vela panelakov nema ani vytahy... 😒 . Zato boli vzdy usmiati a ustretovi. Raz mi doniesli tovar dvaja mladi chalani, doplnali sa navzajom kto bude vtipnejsi 🙂 🙂 🙂 . Hned som mala lepsi den 🙂

Co sa mi ale nepaci je, ze niekedy setrite na igelitkach a niektore veci mi proste podavali z bedniciek priamo do ruky. Tak som behala z chodby do kuchyne asi 20x. Zbytocne to zdrzovalo aj soferov. Inak sa chystam tuto sluzby vyuzivat vzdy, ked nemam cas zajst do obchodu alebo ak date zaujimavu akciu.

drutyn
12. sep 2015

Dobry den ,ja som sice zatial tuto Vasu sluzbu vyuzila len raz ,ale urcite ju planujem vyuzit viackrat,kedze som slobodna matka na materskej bez vodicaka ,takze sa mi to zijde urcite ,zaco Vam dakujem🙂 Aj ked som ju vyuzila len raz ,tak mozem povedat ,ze vsetko bolo tak,ako som si predstavovala a aj sofer bol mily,usmiaty a nic by som nezmenila🙂 Pekny den prajem 🙂

kupcovci
12. sep 2015

Službu som zatiaľ ešte nevyužíla,ale keďže máme teraz doma malé babetko a nakupovat s dvoma malými detmi je ozaj veľmi problematicke a vodičak zatiaľ nemam rada túto službu vyskúšam a usetrim si tak nervy a čas kt. zatial môžem venovat detom.😄

tin007
13. sep 2015

Sluzbu som vyuzila zatial 1x a mala som z nej merne pozitivny pocit; bolo to minuly rok pred Vianocami, potrebovala som vacsi nakup (a tazke veci), takze som vyplnila zoznam na webe. Toto bolo super, sedela som doma; ked som si nebola ista, tak som si v cladnicke, ci v spajzi pozrela, co mam a co nie a pripadne dopisala do zoznamu. Dorucenie bolo presne v dohodnuty cas; kurier bol velmi mily, vyniesol mi nakup az k bytu, vysvetlil, ktore polozky nemohol doniest a cim ich nahradil. Zial, nahrad bolo dost vela a nie vsetky mi vyhovovali (eidam miesto parmezanu nie je vhodna nahrada). A sklamana som bola z kvality ovocia a zeleniny - nezrele a aj dost obite.

espresso
13. sep 2015

Ja som Vasu sluzbu este nevyuzila. Ale chcela by som spytat, takto cez net mozem kupit len potraviny, alebo aj pracie prostriedky (su dost tazke, objednat si ich cez net bolo by super!), pripadne nejaku techniku (napriklad, kavovar, mixer)? Dakujem! 🙂

sellena
13. sep 2015

Zatiaľ som nevyužila, ale chystám sa cez Vianoce 🙂

lucinka133
13. sep 2015

Este nie, ale urcite vyskusam ;)

simona1986
13. sep 2015

neskusila som ešte vašu službu. ale rada vyskúšam. aspon nakupim ozaj čo treba,lebo ked som tam, nakupim aj čo netreba 😀

adika1975
13. sep 2015

zatial som to neskusala ale uz dlhsiu dobu sa nato chystam 🙂

tilda
13. sep 2015

niekolko krat som vyuzila, bola som milo prekvapena velkou ochotou dorucovtelov, donieslo mi nakup az uplne k dvera, aj ked museli vyjst po schodoch, kde uz nechodi vytah. tiez bolo ovocie a zelenina cerstve, pekne, mala som pocit, akoby lepsie ako to co sa da vybrat v markete 🙂

ninda25
13. sep 2015

Vyuzivame obcas,pri malych brobcoch skvela pomoc.vyhoda,nakupim len tovar co objednam,cize setri cas i peniaze.Vodici mili a velmi ochotni-nemam co vytknut-davsm 1s hviezdickou🙂:D

mariadarina
13. sep 2015

Objednavame pravidelne a uz to svedci o tom,ze sme spokojni😊.Nehovorim,ze to bolo vzdy stopercentne,asi dva alebo trikrat Sa nam stalo,ze nieco chybalo,ale vynahradili nam to. Dorucovatelia az na jednu vynimku super.

timcik
13. sep 2015

My sme nadmieru spokojni, raz tyzdenne si urobime velky nakup a nemusim kade tade chodit s malickym drobcom. Dorucovatelia super, potraviny cerstve, no jedna basen 🙂

jhalena
13. sep 2015

Ja by som len rada dala navrh na kompromis medzi podavanim nakupu z bedniciek a igelitkami. Nakupy by mohli byt v papierovych taskach, ktore by som potom vedela vyuzit este raz aj na triedeny papierovy odpad.

gabikas82
13. sep 2015

Zatiaľ som nemala žiaden problém, tovar bol kompletne doručený, kuriér príjemný, no nemám čo vytknúť. Len tak ďalej 🙂

adapa
13. sep 2015

Ešte som neskúsila,ale raz určite vyskúšam.

ksenyia
13. sep 2015

S využívaním donáškovej služby TESCO POTRAVINY DOMOV som velmi spokojna,vyuzivam ju pravidelne.Je to velmi dobrá vec,kedze potraviny prídu az k vam domov a nemusite sa vláčit s ťažkými nákupmi, a čakať rady pri pokladniach. Tejto sluzbe nemám čo vytknúť.Dakujem!!!!!!!!!

csilla1977
13. sep 2015

osobný skúsenost nemám

bandurka1979
13. sep 2015

zatial nemam skusenost

daska_tesco
autor
13. sep 2015

Milé mamičky, ďakujeme za vaše skvelé odpovede 🙂 Súťaž aj celý Týždeň s donáškovou službou Tesco Potraviny domov na Modrom koníku končí. Verím, že sa vám diskusie, súťaže aj služba 🙂 páčili.
Odmenu 30 - eurový kupón na nákup cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov za tip na rodinnú večeru pošleme: @labutienka6
Výherkyňa, pošli nám kontakt do správy.

Ak vás služba zaujala, posielam vám všetkým ešte E-kupón na dovoz zdarma pri prvom nákupe. Prajem krásny rok! Dáška 🙂