9 mesačná dcéra nechce mlieko z fľaše

julinka2019
26. aug 2020

Ahojte žienky idem si po radu,ako malu naucit pit mliečko Um z flase ?
Este sice kojim ale ak niekam potrebujem ist a skusala som jej davat flasu s um ta vobec mi nezoberie ale vodicku pije pekne ... viete mi nieco poradit? Mame 9meciacov

lauriema
26. aug 2020

@julinka2019 Ahoj, nedávno som to tu ja riešila cez MK. Dievčatá mi porafili že záleží na fľaši. Kúpila som avent od vtedy pije čajík z fľaše

rozovykon
26. aug 2020

@julinka2019 ja by som nedavala UM ved ked vynechas jedno kojenie nic sa nestane, ved papa uz aj prikrm.

havana40
26. aug 2020

Skusit inu flasku alebo iny dudlik na flaske

nini1010
26. aug 2020

A nechce z tej flase iba mlieko,alebo odmieta tu flasu uplne ci je tam mlieko alebo cajik?Lebo ak caj vezme a mlieko nie tak nie je problem vo flasi ale ze odmieta ine mlieko ako tvoje a ja presne toto teraz riesim.

julinka2019
autor
26. aug 2020

@nini1010 vodicku vypije v pohode sama len ako nahle uvidi vo flasi nieco biele ani sa nedotkne flasi vobec ... a nieco ste uz poriesili?

julinka2019
autor
26. aug 2020

@rozovykon ale napriklad vecer ideme spinkat som chcela aby aspon na vecer mala ... ale nechce vobec 😏 ako nahle uvidi ze vo flasi je nieco biele ani nezoberie

monita384
26. aug 2020

Skus fľašku zabaliť do nejakého papiera so zvieratkami alebo niečím co sa jej páči aby nevidela obsah. Ak nepomôže možno iné mliečko ja som skúšala všelijaké a vôbec nechcel piť. Nakoniec sme ostali pri nutrilon pofutura.

nini1010
27. aug 2020

@julinka2019 Bohuzial nie.Ja som chcela aspon na vecer nech sa pred spanim viac zasyti kedze sa casto bude a teda bezuspesne.

rozovykon
27. aug 2020

@julinka2019 je prirodzene, ze kojene dieta sa budi v noci na kojenie, to ale nemusi znamenat ze je hladne...niekedy ta proste potrebuje citit, momojkat, cocnut a spat dalej.....ja sa jej vobec necudujem ze nechce UM. 🙂 tvoje je lepsie