Aké UM odporúčate?

nerrynka
29. sep 2019

Aké UM odporúčate pre 2tyzndove dieťa? Nutrilon HA máme teraz ale asi mu nerobí veľmi dobre tak zháňam rady. Vopred ďakujem za názory.

miiceencoovaa
2. okt 2019

@nerrynka vyskúšala som veľa um, najskôr bebu ha, potom bebu comfort, nutrilon, dm mlieko a teraz mame hipp a nemôžem si ho vynachváliť !! Perfektne je a aj malý je spokojný, pekne po ňom kaká a chuti mu 👌

kvietok035
6. okt 2019

Ja odporúčam jednoznačne Kendamil!!!!!

simonka204
11. okt 2019

Každé dieťa je iné, treba skúšať. My sme skúšali najprv sunar, ten ho strašne zapekal, potom sme mali 2 mesiace nutrilon (skúšali sme aj ten klasický, profutura, anticolic), z toho kakal každý 3.den, nechcela som viac meniť mliečko lebo to vraj tiež nie je dobre v kuse striedať, do toho strašne kolíky, v novi 3 hodinový plač... Nakoniec sme skúsili France lait a to nám sadlo uplne. A aby som nezabudla, stále bral probiotika biogaia a neustále sme skúšali všetky tie kvapky na kolíky (ako je espumisan, sab symokex, infacol... Sadli nám až kvapky z rakúska, lefax)... Takže až keď sme všetko zosuladili bolo všetko o.k. Nooo trvá kým všetko dokonale sadne bábätku. Ale nám najviac upravilo kakanie až France lait a po tomto mlieku nám pre spinkal aj celú noc.

adrika222
11. okt 2019

Mysme skusili sunar a teras sme presli na Hami .sunar 3jej uz nerobila dobre tak sme presli na hami zatial nema ziadne taskosti .

pepa1995
12. okt 2019

Beba comfort. Tiež sme mali na začiatku Nutrilon ha. Ale bolievalo ho bruško. Skusila som aj babylove z dm ale ztoho bol stále hladny nakoniec chvalabohu zapasovala Beba a máme ju doteraz 😉