Ako chutí Nutrilon comfort?

butrus
9. jún 2008

Ahojte mamicky, prosim vas ak mate niektora skusenost, napiste mi ako chuti nutrilon comfort - citala som, ze je mierne horky a to je takisto nutrilon HA a ten mi mala prave kvoli tomu nechcela. Teda ak viete, je takisto horky ako nutrilon HA? Nechcem zbytocne vyhadzovat peniaze za nieco, co nebude papat. Z klasickeho nutrilonu ju nafukuje a ma spenenu stolicu z neho. 😒
dakujem

lula5
9. jún 2008

Ja davam malej comfort, presla nanho uplne bez mihnutia oka, ale nechutnala som ho. Mam?

jaku
9. jún 2008

Tak nutrilon comfort bylo naše první UM-je prý fakt hořký, ale mě ho prcek pil bez problémů a na bříško mu to hodně pomohlo 😉

butrus
autor
9. jún 2008

no toho som sa bala, ze bude horke, presne ako HA... ☹
takze asi budeme musiet vymysliet nieco ine na problemy s bruskom...
lula vyskusaj ak mozes 🙂

butrus
autor
9. jún 2008

a este ak by ste mi vedeli poradit co je proti naduvaniu z UM? citala som ze nejake probiotika, su na predpis?

kacerka
9. jún 2008

Nutrilon Comfort jsme pili od tří do pěti měsíců a je opravdu hořký. Karlík ho ale pil v pohodě, páč mu opravdu pomáhal na bříško, po tom obyč měl strašné koliky ☹

adriana1
9. jún 2008

butuš my sme měli normální nutrilon a přešli sme na comfort úplně v pohodě. Jestli někoho máš v okolí kdo to používá tak to odněj zkus. Nám to na bříško pomohlo.

petular
9. jún 2008

My jsme dávali Nutrilon Comfort od 4 měsíců právě kvůli horšímu trávení a kolikám a malý ho vzal úplně v pohodě. Zkoušela jsem ho jednou a mě teda hořký nepřipadal, ale souhlasím s adrianou1 - nejlepší bude zkusit vzorek od někoho kdo ho používá. Jinak na trávení nám nepomohlo nic, dokonce ani kapičky za 600kč, ale spolehlivě zabírají na koliky a bolení bříška homeopatika Colocynthis 9CH, to máme ozkoušené a že jsme si zkusili! 😉

agatka77
10. jún 2008

butrus:take jsme na Comfortu a malej ho pil uplne v pohode.je nahorkly,ale asi kdyz je hlad,tak je hlad.a jeste jsme mu davali probioticke kapky (dost drahe) a pomohly hodne.ted uz pije jen comfort a planuju ze prejdem i na comfort 2.Jo a pokud jste na UM,super tip: delam mu mlicko do vyvaru z kminu (slovensky tusim rasca),stridame to s prevarenou vodou.Pomaha to na zacpu a prdiky.

kalo
10. jún 2008

My ho zkusily asi ve 2 měsíci..pila ho normálně..Ale po 2 týdnech jsme ho vysadily, protože malá něj měla opravdu strašné nadýmání...Tak jsme se zase vrátily k Nutrilonu HA /nejsme alergici, ale jak jsme hrozně trpěly na koliky, tak je v něm mléčná bílkovina jaksi štěpená a tudíž lépe stravitelná/...a prdy byly částečně zažehnány 😀 😀 Na normální /zelený/ nutroš jsme přešly až asi kolem 5 měsíce....

lula5
10. jún 2008

Comfort je nutrilon HA tiez.

Butrus, je horky.

jabber
10. jún 2008

hnusně 😖 🙄

monika6e
11. jún 2008

agatka77: jak silny vyvar delas? Na deci vody kolik kminu? Diky

katka13122
11. jún 2008

skusala som ho dat aj ja malemu..vypil 30ml napinalo ho riadne,asi je to natom,ako je babo fajnove 😉

je to hnusne,horke

jabber
11. jún 2008

butrus - naší malou taky klasický Nutrilon ji nadýmal, Comfort pít nechtěla (což se ani nedivím), tak jsme to vyřešili Sunarem a je po problému 🙂 . Sunar jí sedí, nenadýmá a chuťově je úplně někde jinde i než normální Nutrilon - je fakt výbornej 😉 - ujídám jí ho 😀

bublinkajasminka
11. jún 2008

naša mala comfort len chvíľku, lebo mi ho pila skoro hodinu, proste jej nechutil...tak sme sa vrátili späť k zelenému nutrilonu čo jej "berie"