Nutrilon Comfort a vaše skúsenosti

lucia006
30. dec 2012

ahojte mamicky.papa niektore s vasich babatiek Nutrilon Comfort? a ak ano ake mate s nim skusenosti?kedy by mal zacat zaberat? 😒 Dakujem

mondulka
30. dec 2012

@lucia006 No mi sme kvôli nemu skončili až v nemocnici a začal nám zaberať hneď až na tolko že maličká bola na infúziach v nemocnici lebo kakala až vodičku ☹ takže veľmi zlé skúsenosti celkovo nám nutrilon či normálny alebo comfort nám nesedeli

nikolet_89
30. dec 2012

@lucia006 ahoj nas zapekal este viac ako normalny, presli sme na Nutrilon HA a odvtedy je super 🙂

lenka009
30. dec 2012

ahoj, ja som zase naopak velmispokojna, malinka pekne kaka a negrcka, cize u nas bez problemov.predtym sme mali nutrilon HA a velke problemy s bruskom a kakanim

lucia006
autor
30. dec 2012

ako vidim kazde babatko inak reaguje na mliecko uz som taka nervozna s toho menenia mliecok mal uz normalny nutrilon potom hami ,francuzke teraz nutrilon comfort papa treti den a dufam ze mu uz konecne aspon trosku koliky zapchy ustupia.to mi poradila lekarka zo sace co ma na starosti novorodncov.neviem ci uz mu zabral ale spal lepsie aj bol pokojnejsi az na dnesok .ked ho dost naduvalo 😖 a dakujem ze ste odpovdali na otazku 😉

moon1979
30. dec 2012

@lucia006
na časté striedanie UM pozor, môžeš viacej uškodiť ako pomôcť ... môj krpec od začiatku pil len Nutrilon comfort a žiadne problémy neboli ...

lucia006
autor
30. dec 2012

prave preto sa modlim aby mu ten nutrilon comfort nerobil zle a ostanem uz pritom ,lebo tiez si myslim ze to takym malym krpcom nerobi dobre stale striedat ,ale som prvorodicka a chcela som mojmu maleho pomoct...nutrilon 1 mu bol velky tazko stravitelny s hami mi vracal uplne celu davku vyvracal stale a francuzke uzival najdlhsie ale koliky a zapchy maval stale a vylucila som momentalne aj caj s feniklu pretoze sa mi zda ze mu ten nerobil dobre prave, tak pije len harmancekovy iny mu vraj nemozem podavat .davam mu aj probiotika aj espumisan ale stale nevie sam kakat 😖

moon1979
31. dec 2012

@lucia006
ale na harmanček obrovský pozor aj keď ide o detský čaj, nesmie sa piť stále, len občas, harmanček má totiž dezinfekčné účinky na tráviaci systém a vyzabíja aj tie dobré baktérie a potom sú veľmi veľké problémy s trávením (mám osobne veľmi zlú skúsenosť) ... radšej mu kúp probiotiká, najlepšie pre deti sú Dophilus Infants, tie robia zázraky na počkanie doslova ... s čajmi veľmi veľmi opatrne!

lucia006
autor
31. dec 2012

no ale musi niejaki cajik pit stale pocas dna ked papa UM...a tie probiotika dhophilus berie treti tyzden a zatial nebadam zmenu 😢

shia
1. jan 2013

Ahojte, my máme Nutrilon Comfort 1, predtým sme mali Bebu HA1, ale od tej ju bolievalo bruško a plakávala (malinká má 3,5mesiaca, korigované 2 mes). Kaká menej, cca tak jedenkrát za 2 dni, a hovienko je redšie a dozelena (zelená škvarelinka). Aj sme kvôli nemu boli u Dr 2krát na výtery, ale zakaždým vporiadku, inak je pokojná, tak snáď je to ok. Nechce ale piť žiadny čajík, absolútne hocičo iné okrem mliečka odmieta (čajíj, vodu). Inak my mliečko zarábame nie s obyčajnou vodou,ale prevarenou kojeneckou neperlivou Luckou iba.