Ako s mliekom na dovolenke?

nelinka79
16. júl 2012

Ahojte chcela by som vas poprosit o vase skusenosti z dovoleniek .. chceme ist na dovolenku k moru / turensko , tunis proste este presne nevieme kam ale neviem ako vyriesit problem teda ak to problem je s mliekom .. dcerka ma 3,5 roka a cez den vypije vela mlieka to je cca tristvrte litra .. boli sme na roznych dovolenkach ale priznam sa ked sme boli sami ani ma nenapadlo si to nejak vsimnut ... proste ked je all inklusive ci nieje problem dostat sa k mlieku alebo ako ste to riesili ... dakujem

karamel
16. júl 2012

my sme si vzali zo dve krabice mlieka Hami /praskove/ v jednej krabici boli dva sacky a vystacilo nam to na 11 dni este az zostalo.Bolo to mlieko na 24mesiacov a maly mal skoro tri roky🙂 Samozrejme treba si vziat varnu cestovnu kanvicu a o mlieko sme mali postarane🙂

tinki
16. júl 2012

no ja si myslím, že to je už veľké dieťatko, takže asi pije riadne kravské mlieko..a to by malo byť v hoteloch s all inclusiv..my chodíme len na polpenzie, kde je strava vo forme "bufet" a tam pri raňajkách vždy bolo na výber aj mlieko..
Ono na dovolenke, sa aj deti inak stravujú..nie je to presne také isté ako doma..myslím, že jej nebude až tak veľmi chýbať..

lucka.lucy
16. júl 2012

😉 problem to vobec nie je, v hoteloch je mlieko vzdy pri ranajkach a potom su aj obchody, ze ano...

lucka1987
16. júl 2012

obchody, a v restikach tiez je moznost mliecka... ked tak, vezmi susene mlieko normalne kravske . tiez si myslim, ze ho nevypije az tolko ako doma

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janulabj
16. júl 2012

moj pije doma kravske, ale ešte len chvilku, takže mu beriem umele ake pil predtym, nejak nedoverujem mlieku z turecka a tak...nerobi mi to problem, kupila som, on pije hlavne rano a večer pred spanim,aby som nenervovala kde splašit mlieko.

rainee
16. júl 2012

ja bravam umele a kanvicu, zarabame podla potreby.... myslim ale z vramci europy nie je problem kupit krabicove aj v obchode, ale turecko, tunis, egypt a podobne neviem, resp. tam by som mlieko ani krabicove asi nekupovala aj keby ho zrovna mali v obchode.

ja.nu.la
16. júl 2012

Ahoj teraz sme sa vratili z dovolenky. Boli sme v bulharsku all inclusive. Každý deň na raňajky bolo aj mlieko.
My sme z domu zobrali rýchl. kanvicu a tam kupili "krabicové" mlieko a ohrievali. Malý v noci ešte pýta mlieko.