Ako využiť umelé mlieko po záruke?

katka13543
30. nov 2020

Dobrý večer. Máme doma UM ktoré nám nesadlo a samozrejme stojí v skrini a je už po záruke takže žiadne bábo by ho už nemohlo a moja otázka je, že ako využiť také mliečko? Dá sa nejako ešte využiť napríklad ja neviem pre šteniatka v utulkoch? Samozrejme to bol len príklad a ja sa pýtam ako také mliečko využiť alebo či už len zahodiť? Ďakujem vopred za odpovede

korra
30. nov 2020

@katka13543 mozno ho vyuzit na skrmovanie HZ - osipane, hydina...ako bielkovinovy zdroj....kolko toho mate?

nnnuuunnn
30. nov 2020

@katka13543 a ako dlho uz je otvorene? Niekto to vyuziva tusim aj do kolacov, napr. rafaelo gulicky, alebo do kavy

ciernysokol
30. nov 2020

My sme dali sliepkam.

nelca0510
30. nov 2020

Mackam

zuzana_ilkova
30. nov 2020

@katka13543 ahoj pre dospeleho cloveka je uplne v pohode pouzitelne aj ked je “ po zaruke”... mozes nim nahradit mlieko vo vareni( na zahustenie,namiesto smotany,mliecne omacky),kave,v kolacoch tam je najjednoduchsie vyuzitelne...idu vianoce urcite ho niekde pouzijes...

maminka123abcd
30. nov 2020

No takto, neviem ako vy ale živým tvorom to určite neprospieva, jednoznačne vyhodiť alebo ak máte kvietky a tak tak ich tým polejte. My máme záhradu kde pestujem už dlhé roky malé duby a vodeodolné palmy a polievame to mliekom pre deti ktoré necháme predtým otvorené 4,5 mesiaca v špajzke