Potraviny po záruke - dajú sa získať pre zvieratá?

hksls
3. sep 2022

Dobrý večer prajem chcem sa spýtať tie potraviny ktoré sú po záruke ktorý ľudia to dostávajú? Aké sú podmienky aspoň trošku získať alebo to je iba po známostich
Mám doma zvieratá
Pýtam sa len tak informatívne

h2o2
3. sep 2022

Je to potravinová banka pre ľudí v núdzi nie na to že nemáte čo dať zvieratám žrať.

simonapdb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anile12
3. sep 2022

Zviera si ma zaobstarať ten, kto sa o nho dokáže postarať

zuzinka888
3. sep 2022

Tak sklamem vas ale vacsinou to konci v kosi. Potravinova banka je skor pre velkoobchody a velkosklady. Ale male predajne to vyhadzuju lebo " je to pre nich lacnejsie a jednoduchsie"

zuzinka888
3. sep 2022

@simonapdb nie vsetky potraviny su vhodne po zaruke pre ludi - chlieb je tam plesen mliecne vyrobky ci masove by som po zaruke nejedla.

zuzinka888
3. sep 2022

@anile12 aj to je forma starostlivosti- zabezpeci im jedlo a urobi nieco pre zivotne prostredie.

zuzinka888
3. sep 2022

Skus oslovit restauracie. Tie maju vela odpadu z jedla. Rozne zel.ovoc hlavne supy ...ale aj zvysky z jedal.

savanna
3. sep 2022

Nemyslim si, ze potraviny po zaruke sa bezne rozdavaju. Najma treba mysliet na to, ze aj zvierata maju zaludky a tiez sa starymi potravinami mozu priotravit alebo im mozu sposobit zdravotne problemy...

nelca84
3. sep 2022

@hksls a cim po zaruke by si chcela krmit svoje zvierata? Snad nie smradlavym masom a plesnivymi syrmi 🤷‍♀️

nafka0483
4. sep 2022

Tak v prvom rade - to nie su veci po zaruke, ale po skonceni minimalnej trvanlivosti.

To znamena ze vyrobca garantuje ze do toho datumu su urcite dobre. Potom mozu byt dobre este niekolko dni/tyzdnov ale predavat sa nesmu.
Ci si myslite ze do banky ide smradlave maso a plesnive veci?! A davaju to ludom?

markus1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz