Apple watch - využitie

15. jún 2023

Ahojte baby, zvažujem či kúpiť alebo nie. Bojim sa toho či to využijem :D preto sa chcem opýtať využite ich aj tie ktoré nešportujete nejako aktívne? Alebo ležia na skrinke? Ďakujem

mikaelka1
15. jún 2023

Normalne stale mam na ruke ako hodinky, pozriem sem tam pocasie, vidim ked mi niekto vola a mam tichy rezim na mobile, mam na nich budik,

petamich
15. jún 2023

nedavam ich z ruky dolu, su pekne, pacia sa mi 🙂 ja sice aj sportujem ale nie nejako aktivne ale vyuzivam ich bezne, odpovedam na hovory, spravy, maily, dvihnem hovor a pod. mam na mobile tichy rezim a staci mi vibracia na hodinkach

srnka90
15. jún 2023

Tiež ich zvažujem, ale baterka vraj vydrží iba jeden deň 🙄

vanilkovazmrzka
15. jún 2023

Ak sa bojis, ci ich vyuzijes, nekupuj si ich.

miadi
16. jún 2023

pre mna celkom fajn vec ked ideme niekde a muz mi vola...lebo mam phone vypnuty zvuk alebo nepocujem zvonit v kabelke..ale ja som ich nechcela dostala som od mm lebo ho uz nebavilo vecne mat neprijaty hovor :D inak lezia nie na skrinke ale na nabijacke 🙂

melanta
16. jún 2023

Kúpila som, darovala som ich po týždni. Hodinky nosievam, ale nosím pekné klasické hodinky, toto sa mi proste nepáči. Doma ma to nebaví mať na ruke, v posteli už vôbec. Na šport mám náramok, na meranie tepu, krokov a tak. Takže za mňa zbytočnosť.

sajmonka_1216
16. jún 2023

ja som ich dostala na vianoce, a vravela som že načo..
ale sú super..
nešportujem, ale volám s nimi,k diktujem sms, sledujem čas, a čo je pre mňa naj, tak mi to v noci meria teplotu a robí graf ,takže vidím, kedy je ovulácia, príde mi upozornenie, že sa blíži plodné obdobie a pod...

mirka414
16. jún 2023

Mám ich roky a keď ich náhodou zabudnem doma tak som schopná sa aj kilometre po ne vrátiť ,lebo ak ich nemám na ruke cítim že mi niečo chýba …sú to moc kvalitne hodinky a aj módny doplnok.

autor
18. jún 2023

@sajmonka_1216 super, len ta vyzdr baterie ma odradza troska ako dlho vydrzia nabite?

sajmonka_1216
19. jún 2023

2 dni