Ako zistím, že dieťa reaguje zle kvôli UM?

marianna1990
21. dec 2018

Mozem poprosit o radubktora mate s tym skusenost ...mala ma 10 a pol mesiaca pili sme mliecko na predpis beba HA mali sme na predpis kedze ja som alergicka a presli sme na zmenu mliecka baby love z dm drogerie a neviem ci malej robi dobre ci ne ako nato pridem...je velmi neapokojna posledny tyzden od kedy pijeme to mliecko ale idu nam aj velmi tazko zubky 2 horne naraz a mame aj trosku cervene chytene hrdielko lebo sme boli u dr a teraz neviem ci z tych zubkov je taka podrazdena nervozna alebo z toho mliecka mali sme aj teploty tak preto som s nou isla k dr .dakujem za rady

lucka_lucia
21. dec 2018

@marianna1990 tak jedine čakať alebo dať na pár dní staré mlieko zase a porovnať

marianna1990
autor
21. dec 2018

tak stare uz nemam jedine ze kupim este jedno a porovnam ako sa bude mala chovat a uvidim ci to je zo zubkov alebo z mliecka

marianna1990
autor
21. dec 2018

ale keby jej robilo zle mlieko si myslim zeby zvrackala alebo daco a ona len si odgrgne a aj stolicu ma normalnu

malinajahoda
21. dec 2018

@marianna1990 už ste na prikrmoch? Určite áno. Prečo ste dali úplne inú značku? Kvôli financiam? Veď ta dóza dlho vydrží.

marianna1990
autor
23. dec 2018

ano prikrmujeme 11 mesiacov budeme mat ..tak starsiu dceru co som mam hned som jej zacala davat obycajne prevarene mliecko a pri druhej som chcela ze jej este aspon trochu budem davat take umele nie kravske ...

marianna1990
autor
23. dec 2018

ona rada pije mliecko a ta jedna doza mi nestacila ani na tyzden a stohi 23 euri cca tak to je dost...a vela odpuracania boli na to mliecko tak som skusila ...ale aj stolicu peknu mame podla mna z mliecka to nieje sme nervozny zo zubkov....a kebyze jej nechutilo si myslim tak ho ani nepije

marianna1990
autor
23. dec 2018

a davala som jrj tu obycajnu bebu v krabicke a z nej mi zvrackala lebo je vemi mastna nerobila jej dobre

malinajahoda
24. dec 2018

@marianna1990 tak zostaň na tomto mlieku z DM. Ešte je malá nervózna? Ako sa vám darí?

malinajahoda
24. dec 2018

@marianna1990 na internete je to mlieko za 16€. Ale teda ak vám toto vyhovuje, tak už ho nechaj teda.

lubik87
26. dec 2018

@marianna1990 z mlieka určite nie teploty ..najskôr zúbky alebo bude chorá...a nervozita ..spomen si ako vedia bolieť zuby ani ty niesi fit ...