Babylove Bio 1

24dzin24
2. apr 2016

Odvcera skusame Babylove BIO 1, presli sme z Nutrilonu HA 1, kedze nas zapekalo a uz nic nepomahalo, tak snad nam toto mliecko pomoze, ked je tak chvalene. Na skatuli je pisane, ze sa moze podavat ako materske mlieko, teda kedy si dieta vypyta... robite to niektora tak?? Ci dodrzujete minimalny 3 hodinovy odstup, kedze je to umele mlieko??

zabina27
2. apr 2016

pokial nepyta kazdu hodinu plnu flasu, tak vy som sa riadila jej hladom. na krabici je napisane orientacne mnozstvo, kolko by asi mala vypit, tak si to vies porovnat a uvidis, ale je to tabulka, tvoja mala vobec nemusi byt tabulkova 😉
my sme sice mali ten nutrilon HA1, postupne sme presli na 3-hodinove intervaly (mne to aj vyhovovalo), ale zase pil plne flase, cize tiez nie tabulkovo 😉

24dzin24
autor
2. apr 2016

No ono to je tak, ze my nepapame uplne same.. uci sa papat cez cumel, zvysok dosondujem, tak presne ani ja neviem kolko chce, ale davam jej 100 na davku.. tabulkova nie je, v nicom.. papali sme 8krat za den a teraz uz len 6... a aj to sa mo zda ze tolko nechce, lebo mi vie aj dost revat pri tom, ale zase aj brusko ju boli, tak mozno aj preto