Beba sensitiv a zapáchajúca stolica

simona1712
3. okt 2021

Dobrý deň, 3mesacny syn začal piť mlieko Beba sensitiv na odporučenie doktorky, prvý týždeň fajn norma stolica ale teraz ma každý deň vodnatu zapachajucu stolicu a je unavený po hodinke a pol.. Mate skúsenosti?

nature01
3. okt 2021

@simona1712 ja tiež dokrmujem Bebou sensitive a takisto má tmavo zelenú zapachajucu stolicu. Ešte som nebola na poradni, aby som sa nato spýtala, ale zatiaľ mi známe, ktoré takisto dávali Bebu hovorili, že je to normálne, a keď nebolí bruško a priberá tak je to v poriadku.

simona1712
autor
3. okt 2021

@nature01 neboli bruško, ani kŕče nemá. Len taka škaredá stolica. Brali mu aj vzorku zo stolice tak uvidíme..

nature01
3. okt 2021

@simona1712 možnože bude brať aj nám, keď jej to poviem, ale keby mu nerobilo to mliečko dobre tak si myslím, že by nebol spokojný alebo by ho bolelo bruško a plakal by. Tá farba je vraj kvôli nadmernému množstvu železa, ktoré Beba obsahuje, ale ten zápach, no neviem.

simona1712
autor
3. okt 2021

@nature01 pre istotu nech aj Vám zoberú. Budete tiež spokojnejšia. Neplače kvôli brušku, práveže to mlieko mu asi aj pomohlo lebo mať strašne dlho kolíky.. A zrazu už niesu

mary240187
8. jan 2022

@nature01 dobrý deň prosím vás ako ste dopadli s tou stllicou? Máme to isté vzorka ôk.
Ďakujem

nature01
8. jan 2022

@mary240187 všetko v poriadku, časom sa to samé upravilo podľa mňa, lebo už ten zápach nie je taký silný alebo si môj čuch nato zvykol 😀 Doktorka vravela, že hlavne aby to nebol kyslý zápach vtedy by bol problém.