Beba verzus Nutrilon

nicoll212
28. nov 2015

ahojte mamicky, zaciname davat UM (bohuzial nemozem uz kojit) dcerka mala pol roka, doktorka mi dala na predpis Nutrilon HA ale ten nechce (predavam ho) a este sa jej zatial bude davat moje zamrazene mlieko, to je tak na tri dni a rozmyslala som, ze kupim Bebu ale Nutrilon pila zo zaciatku (asi do mesiaca) lebo som len odsavala a papala z flasky lebo sa neprisala.. ten jej chutil, je vraj sladsi ako Beba.. neviem sa rozhodnut, poradite? 🙂 dakujem

sardinka335
28. nov 2015

@nicoll212 ked jej chutil Nutrilon tak načo špekulovať, či je sladší neviem povedať kedze ja som vzdy davala len ten a ine mlieka nepoznám v ,,praxi,,. Je to asi aj o cene - predsa len Nutrilon je drahší.

8291
28. nov 2015

Pokial ti predtým nutrilon pila tak jej ho daj.Neviem prečo ti pediatricka predpisala HA pokial nieje malá alergička a začínať s HA u polročneho dieťaťa je blbost pokial fakt nieje indikacia.Ani sa necudujem ze ti ho nechcela ved je fuj.

8291
28. nov 2015

A ci je sladši?praveze mne sa zdala Beba sladsia hoci majú uplne rovnakú chuť.Uplne najlepšie chutí sunar a keď sa zarobi ma peknú hustú penu,vyzera z mliek tak najprirodzenejsie😁.Ale my sme na Hami.Nutrilon mi mala vôbec nechcela,sunar bol super ale ked mala koliky tak nam odporučili antikolikove mlieko lebo mi sme ich hrozné.Tak sme začali dávať Hami a už sme pri ňom aj zostali.A Bebu som skušala u kamošky a s nutrilonom sa mi zdá uplne rovnaká,mozno trošku sladšia.ale pre nás bol naj Sunar.no každému vyhovuje a chutí niečo iné😁

seahorse27
28. nov 2015

Ja mam dcerku odchovanu na Nutrilone od 7. mesiaca do 1,5 roka, potom jej prestal vyhovovat a presli sme na Nestle junior (batolacie mlieko, nasleduje po Bebe). Ani neprisla na to, ze som jej dala ine mlieko...podla mna su chutovo velmi podobne. Mladsi syncek pije Bebu asi od 7. mesiaca (do 7. mesiaca boli obidvaja na MM) a taktiez v pohode, ziadny problem, chuti mu...zo zaciatku strajkoval, nechcel mlieko skoro vôbec, lebo mu velmi zachutili prikrmy :D Ale potom sa to upravilo a v pohode ju pije, teraz uz len rano a vecer. Nutrilon HA je horky, tak sa ani necudujem, ze malej nechuti. Pokial nema mala alergiu, alebo vy rodicia nie ste tazki alergici, tak by som HA nedavala...nie je dovod. Ked jej predtým chutil Nutrilon a nerobil jej problemy, daj jej Nutrilon, netreba zbytocne spekulovat.

evulienkaslx
28. nov 2015

je uplne jedno, ci Beba alebo Nutrilon, vyber to, co malemu sadne a bude chutit. My sme na Beba, kamosky na Nutrilon aj Beba, je to tak 50:50.

nk599
29. nov 2015

@nicoll212 ahoj stych to mliek zduva strasne . Skus Hipp Bio Combiotik nema chyba ja som to davala detom od malicka ziadne koliky krce nic a este chutove je dobre . A mozes ho kupovat bez predpisu v dm najdes vacsie balenia