Časový odstup pri kŕmení umelúm mliekom

janulcek33
29. máj 2020

Dodrziavate odstup 3 hodiny pri krmeni umelym mliekom? Ako casto a kolko papaju vase 4 mesacne deti? My pouzivame Hipp a mala mi vydrzi max 2,5 hodiny podla toho kedy ide spat.

mmoonna
29. máj 2020

@janulcek33 ahoj ja som pri dcére dodržiavala 3 hodiny, ona bola slabý jedak. Pri synovi to už bolo ťažšie, on bol zase papkac. Snažila som sa to dodržiavať,ale neslo to vždy. Alebo som to riešila tak,že spapal viac ako bolo určené. Však som ho nemohla nechať plakať od hladu.

nika82
29. máj 2020

a kolko jej zarabas mlieka ? niektore vydrzia tolko niektore aj 4h, synovec ked spal prespal aj jedenie

nikpa
29. máj 2020

@janulcek33 tie 3hod.sa majú dodržiavať aby nemala bolesti brucha lebo jej to nestihne poriadne stráviť. Akože ta pol hodina ešte dajme tomu ale skôr ako po 2,5hod by som nedávala.

janulcek33
autor
30. máj 2020

No skusala som jej to predlzit na tie 3 hodiny, ale zaspavala s velkym placom od hladu a za 15 min bola hore hladna. Ona vydrzi byt hore 2- 2,5 hod ked jej dam mlieko vydrzi spat 2-3 hod to mi vychadza 6 krmeni za den a noc prespi celu. Na krabici od Hippu je napisane krmit podla potreby tak neviem. A bolesti bruska nema, kaka aj prdka

nika82
30. máj 2020

@janulcek33 neriadi sa krmenim podľa krabice, ale podľa potreby dieťaťa. Neviem koľko jej zarábať ale keď je hľadá zvys davku

lucia147852
30. máj 2020

Ja som sa nikdy neriadila tým co bolo na krabici. Každé dieťa je iné. Moja dá narodila veľká ako mesačne dieťa a tým pádom aj jej apetít bol väčší. V 5 mes už jej jednotka mlieko bolo malo a vypila o dosť viac ako odporúčali na jej vek. Alebo boli chvíle ze píla aj po hodine. Nič jej nebolo, bruško nebolelo.

nikpa
30. máj 2020

@janulcek33 kľudne zvýš dávku keď vidíš, ze je hladná ale dodržuj tie 2,5-3hod.odstup

janulcek33
autor
1. jún 2020

No tak podarilo sa. Zvysila som na150 ml a vydrzi aj 4 hod.

nika82
1. jún 2020

@janulcek33 super