Dávali ste 7 mesačnému bábu Nutrilon 1 určený od narodenia?

verronicka
25. okt 2012

ahojte,

davali ste niektora 6-7mes. babatku Nutrilon 1, ked uz aj papkal Nutrilon 2? Je prikrmovany samozrejme uz, ale nasla som este jednu zabudnutu krabicu Nutrilonu 1 (od narodenia). Malo by to nejaky vplyv nato, ze je uz prikrmovany,a pil by este popri tom aj Nutrilon 1? viem ze Nutrilon 2 je prisposobeny k tomu, ze je uz babatko prikrmovane....dakujem vsetkym mamickam za skusenosti a rady 🙂

moon1979
25. okt 2012

@verronicka vôbec nič sa nestane 🙂 kludne ho môžete spotrebovať, pokiaľ nie je po dátume spotreby 🙂 nutrilon 1 je trošku sýtejší ako nutrilon 2 kedže je určený pre detičky, ktoré nie sú na materskom mlieku a teda inú stravu okrem mliečka nepapajú 🙂 takže žiadne obavy, netreba plytvať a treba všetko popapať 🙂

verronicka
autor
25. okt 2012

@moon1979 nie neni po zaruke este nastastie 🙂 som si myslela, ze by to az tak vadit nemalo...dakujem 🙂

lucina7
25. okt 2012

nie nevadí, akurát 2 je hustiejšia, možno konzistenciou. tak že v pohode 🙂 z jednej krabice sa nič nestane.

martina1703
25. okt 2012

@verronicka aj ja som objavila doma nutrilon1,dcera ma 7mesiacov a pila uz nutr.2 no teraz jej davam tu jednotku asi stvrty den a v pohode nema ani redsiu stolicu ani ju neboli brusko,kludne mozes 🙂

cerez
25. okt 2012

Áno, aj my sme sa to tak urobili.