• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dojčenské mlieko HIPP. Áno alebo nie?

22. mája 2016 
pajinka to te bohuzel asi zklamu ale zrejme neexistuje?:frowning2:
10. aug 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsme dnes také vyzkoušeli - dám vědět, jak to dopadlo, bojím se, co na to malé bříško a kakání... zatím 1.dávka ve 12 hod :slight_smile:
10. aug 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajinka a kolko malému dávaš? a kolko ti vydrží spinkať po hippe? ja som dala dnes dve dávky a celkom som spokojná zatial spinká...uvidíme ako to bude s kakaním.....
10. aug 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla ja davam malemu 150 kazde styry a pol hodiny,krasne spinka a niekedy cez noc spi aj po sest hodin v kuse a zobudi sa v noci len na jedno papanie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: som spokojna nad mieru :slight_smile: :slight_smile:
10. aug 2009 o 15:03  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2018 (20. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky dneska jsem presla z nutrilonu na probio.hipp dala jsem na vase rady tak uvidime zatim to vypada nadejne..akorat je tam divne davkovani nez jsem zvykla malej do ted pil 90ml vody a triodmerky a tady to je na ten sami vek 110ml vody a triodmerky ale je to pro 2-4 tydny a malemu je 5 tydnu a tak nevim kolik mu davat protoze pak je tam az davkovani pro 2mesicni mimi
10. aug 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeudi: a nemyslí oni tím 2 měsíčním mimi mimčo od 5.týdne výš?já dnes to mléko taky koupila a řeším to samé
10. aug 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule tak davajte tych 145 a 4odmerky,ved ked nespapa tak sa nic nedeje ono toto mliecko je aj sytejsie nez ostatne a nas krpec nam ponomkrasne v noci aj spinka :slight_smile: :slight_smile:
10. aug 2009 o 19:34  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2018 (20. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajinka: no nám asi bude stačit poloviční dávka.Nela u beby taky pije mín než dle tabulky.měla by být asi 150 a pije tak 110 maximálně.
10. aug 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mu delam normalne 110ml vody a 3 odmerky a staci mu to..ted vecer ale hodil savli jako prase tak nevim jestli nesnese to mlicko nebo jestli to bylo ze zrovna tlacil
10. aug 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě právě Nel hodila 2* šavli po bebě,ale jednou po bylo,když jsem ji krmila po koupání prvně ve velký vaně a jak sjížděla z lehátka,tak se napila hodně vody z vany. no a dnes se mi asi přežrala.už se těším až zítra zkusím hipp,říkám si,že dobrý věci nepotřebují reklamu,tak to snad bude platit.
10. aug 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeudi moje mala pije taky moc malo ja to delam jednoduse.adri vypije tez tak devadesatku tak na devadesat dam zhruba 2 necela pul odmerky...pak na 100-2 a trictvrte odmerky a 110 to uz je udane..to si logicky skoro vypocitas kolik asi na 90 vody anebo si dej tu praci a vypocitej to presne ale to ti vyjde tak samo podle me..
10. aug 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas pravdu a ne vzdy drahe veci musi byt nejlepsi :wink:
10. aug 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak malá měla mlíčko ve 20 hod a na další se vzbudila až ve 4 a pak v 8, takže noc super, ale zatím se nevykakala, ale to měla i na comfortu, že nekakala každý den, tak ještě uvidíme.
11. aug 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magdulenka presne takovou noc jak pises jsem mela dnes i ja sice od dvou jsem ji sidila dudlikem...a jedla v pul9 ted rano zas...to kakani je normalni me mala kaka take jednou denne ale kdyz uz,netrapi se,nekrouti,proste jen zcervena a tlaci a je to :grinning:
11. aug 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
me malej v noci strestal plinku bez nakych boju a uz i prdiiii :grinning:
11. aug 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strestal :grinning: :grinning: :grinning: to je dobra hlaska :sunglasses: me mala kadi jednou denne uz od narozeni..
11. aug 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako citam tak vamtiez tomliecko od hipp pasuje?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj ten spanok je super nie?? :slight_smile: :slight_smile:
11. aug 2009 o 09:06  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2018 (20. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajinka presne tak..hipp mlieko je najlepsie! :grinning: ale tak v roce prejdu na sunar a to z toho duvodu protoze je i ochuceny a to problemy se stolici uz mit nebude a spat doufam tez bude dobre...
11. aug 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od hippu jsou i ochucena mleka ne??nebo to sou kase? :confused: :sunglasses:
11. aug 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievctaa co ste na sk kde kupujete hipp na sk mi sme ho zhanali ked sme boli u rodicov a vobec ho nemali nikde len ho museli objednat a kvalita bola max ina ako ke ho kupujeme v nemecku to sa neda porovnat s nemeckym tak ja neviem , a po dalsie je to mac predrazene to mlieko
11. aug 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ho prave z internetu objednala - 300g balenie stoji 122,-. ked pojdem do rakuska skusim sa tam pozriet ci je tam viac k dostaniu a co stoji.
11. aug 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, včera jsem zkoušla na večer po kojení poprvé hipp mlíčko...tu jedničku...ještě jako dokrm, protože ty noci jsou jen na MM hrozný. Je teda o hodně hustější než nutrilon (dala jsem 110 ml a 3 odměrky) ale myslím, že super. Ani k ránu tak nehekal a netlačil, jako to dělal každou noc. Dokonce i pořádně střílel :slight_smile: Takže se mi zdá bezvadný. Určitě v něm budu pokračovat.
11. aug 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.docsimon.sk/tu sa da kupit hipp lacno jedna babenka poradila tuto adresu a ja uz objednavam tiez len stadeto :slight_smile: :slight_smile: zuzkaprofant tebe sa zda mliecko hipp drahe??? :astonished: :astonished: :astonished: ved patri medzi najlacnejsie :wink:
11. aug 2009 o 11:23  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2018 (20. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasminet, já jsem to 300 g balení viděla v lékárně Dr. Max za 75 kč. 122 kč se mi zdá hodně. Zkus mrknout do DM drogerie, tam jsem ho včera brala za 80 kč.
11. aug 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, ja som ho na nete videla uz aj za 166,-
uz som ho objednala za tych 122,- + este nejake hracky a tak. to uz sa tych par korun naviac v tej objednavke strati :grinning:
11. aug 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikdy jej ho nedám!!! odvčera mame trápenie...ešte som nespala a mala sa krútila celú noc a dnes..museli sme použiť rektačnú rúrku aby sa vykakala.... takže som ho zahodila do záhrady.... :astonished:
11. aug 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla a ako dlhosi ho davala???vies ono tvojamala ma len dva tyzdne tak este potrva kym jej nejake um zapasuje.. :frowning2: :frowning2: a ty vobec nekojis??
11. aug 2009 o 12:56  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2018 (20. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kojím kultúrne pajinka :slight_smile: tzm. pasívne....tzm. odsávam a dávam malej moje mlieko... dala som jej ho dvakrát...ale presla som na nutrilon a nič iné jej nedám....ja krava.... aspon som sa poučila....
11. aug 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by si ale nemala mat problem s kakanim ked davas aj mm dvakrat denne :astonished: :astonished:
11. aug 2009 o 17:10  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2018 (20. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved som nemala pajinka...doteraz...aj doktor mi hovoril, že HIPP robí velké problémy....ale zase každému iné chutí :slight_smile:
11. aug 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok