• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dokedy potrebuje dieťa na umelom mlieku v noci jesť?

30. decembra 2016 
Aj mi mame 3 mesiace za par dni a sme tiez na umelom mlieku od narodenia uz vobec nekojim.ja mam tiez malu spachtosku prespi mi celu noc o desiatej ma posledne mlieko a potom rano o 6.ked som kojila vedela sa prebudit o 4.ale teraz az o 6.a planujem tak do 10mesiaca um.a potom kravske a k tomu uz bude papat kasicky co ju tiez riadne zasiti.
19. máj 2016 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme na umelom mlieku amilk bifido a malý mi prespí krásne celú noc od šiesteho mesiaca. Občas sa samozrejme zobudí, ale to len kvôli zubom. Večer mu dávam kašičky, tak tie ho zasýtia a ráno potom mliečko.
1. jún 2016 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mipako Ahoj, ja prave riesim ten isty problem a prisla som si sem po rady. Moja mala ma 6 mesiacov a problem zacal asi pred 2 mesiacmi po ockovani. 4 mesacna uz zacala v noci papavat len raz z coho som sa tesila a potom sa to obratilo. Budime sa 3x za noc a papame o stosest. Ale od 5 rana do 12 nezie dokopy nic :unamused: na ukor nocneho papania preskakujeme ranajky aj desiatu.
Najprv som ju uplne prestala krmit od polnoci, prvu noc plakala raz ale preslo to a spala potom do 7. Druhu noc plakala 2x a tretiu uz prespala, ale prislo dalsie ockovanie, nasledne cely den spala a az v noci zas zacala jest... A sme tam kde sme boli, rezim fuc. Teraz este zacinaju zuby. Niekde som citala ze zaspavanie s flasou nie je dobre v noci a presne to som ja robila. Vraj sa deti naucia ze na spojenie dvoch spankovych cyklov potrebuju pit.
Tak teraz idem vyskusat zas zmensovanie davok postupne a uvidime ci bude vysledok. Nech to aj tebe vyjde.
3. jún 2016 o 21:16  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, nepises kolko mesiacov ma tvoje dietatko, ale my pouzivame amilk bifido od 5 mesiaca a zhruba od 12 mesiaca spi maly celu noc, predtym sa raz v noci zobudil kvoli hladu ale aj vtedy sme to riesili mlieckom. Odporucam mat pripravenu horucu vodu v termoske a ked sa dietatko zobudi, tak priprava mliecka trva max. minutu
28. jún 2016 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzidlom Presne to co opisujes mame aj my, po ockovani sa mi maly zacal budit 3x za noc a od rana do obedu mi nevpije ani 1ml mlieka..predtým to bol velky jedak kazde 3 hodky som mu davala 180ml a na noc 210ml a po ockovani co je presne dva tyzdne mame s jedenim dost velky problem :/ napravilo sa to u vas?
2. júl 2016 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mipako ahoj mam uz skoro 2mes.synceka ktory je na UM....celu noc mi prespi zobudi sa len 1x naposledy papa okolo 8mej pol9tej a spi celu noc....dostava 120ml spi do 4tej 5tej.......:relaxed::relaxed::relaxed:
2. júl 2016 o 22:40  •  čaká bábätko, termín má v máji 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj mne maly ked mal 2mes prespal celu noc od 20:00 do 05:00 stym ze napsoledy papal niekedy o 17:30.. ja neviem kde sa stala chyba :(
2. júl 2016 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domca43 aka chyba???? Uz tak nespinka???
2. júl 2016 o 22:45  •  čaká bábätko, termín má v máji 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanusko nie uz davno nie bude mat 4 a budi sa mi 3x za noc :(
2. júl 2016 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domca43 a dovod????? Moze byt smadny alebo ma malo papania....alebo bolesti bruska......
2. júl 2016 o 22:53  •  čaká bábätko, termín má v máji 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanusko Ani jedno z toho :grinning: brusko ho neboli..hladny nie je lebo ked sa zobud nedopije ani 60ml v noci a keby bol smadny vypije mi aspon cajik alebo vodu ale nic..vsetko vypluva
2. júl 2016 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanusko asi skusim ine mlieko...uz mi nic ine asi neostava
2. júl 2016 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domca43 napravilo :D jedava uz aj cez den, ale noci neopustila, teraz jej idu zuby tak ani neriesim, ked ma zly den tak som rada ze nejake mlieko vypije aspon v noci.
6. júl 2016 o 23:33  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabga88 nas malinky spinka tak isto nekludne,putuje po postielke búcha si hlavu a tiez stale papa mliecko 3 x za noc.....to musi on prísť na to kedy prestat....a mliecko je dolezite on potrebuje........
30. dec 2016 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok