Dokedy potrebuje dieťa na umelom mlieku v noci jesť?

mipako
4. sep 2008

mam skoro rocneho synceka, ktory sa stale v noci budi tak 2-3krat a chce jest.........
uz som sa dost napocuvala, ze by mal prespat celu noc a ze mu nemam davat mlieko ale len caj, potom mi radili aby som mu nedavala caj ale len vodu, a uz bola aj rada nedavat mu nic len cumel..
lenze on nezaspi dokial nedostane to mliecko......
aj vecerzvykne zaspat s flasou v ruke a ked nezaspi tak sa stale len prehadzuje lozi po postielke az do uplneho vycerpania.....
je dost aktivny a cez den tiez vela nenaspi, tak hodinu predpoludnim a popoludni niekedy ani nespi..
zaspava okolo osmej..............
dokedy vase nekojene deturence v noci jedavali????? a ako sa vam podarilo ,odnaucit, ich to???
vdaka 🙂

emilia25
19. máj 2016

Aj mi mame 3 mesiace za par dni a sme tiez na umelom mlieku od narodenia uz vobec nekojim.ja mam tiez malu spachtosku prespi mi celu noc o desiatej ma posledne mlieko a potom rano o 6.ked som kojila vedela sa prebudit o 4.ale teraz az o 6.a planujem tak do 10mesiaca um.a potom kravske a k tomu uz bude papat kasicky co ju tiez riadne zasiti.

autumn11
1. jún 2016

my sme na umelom mlieku amilk bifido a malý mi prespí krásne celú noc od šiesteho mesiaca. Občas sa samozrejme zobudí, ale to len kvôli zubom. Večer mu dávam kašičky, tak tie ho zasýtia a ráno potom mliečko.

zuzidlom
3. jún 2016

@mipako Ahoj, ja prave riesim ten isty problem a prisla som si sem po rady. Moja mala ma 6 mesiacov a problem zacal asi pred 2 mesiacmi po ockovani. 4 mesacna uz zacala v noci papavat len raz z coho som sa tesila a potom sa to obratilo. Budime sa 3x za noc a papame o stosest. Ale od 5 rana do 12 nezie dokopy nic 😒 na ukor nocneho papania preskakujeme ranajky aj desiatu.
Najprv som ju uplne prestala krmit od polnoci, prvu noc plakala raz ale preslo to a spala potom do 7. Druhu noc plakala 2x a tretiu uz prespala, ale prislo dalsie ockovanie, nasledne cely den spala a az v noci zas zacala jest... A sme tam kde sme boli, rezim fuc. Teraz este zacinaju zuby. Niekde som citala ze zaspavanie s flasou nie je dobre v noci a presne to som ja robila. Vraj sa deti naucia ze na spojenie dvoch spankovych cyklov potrebuju pit.
Tak teraz idem vyskusat zas zmensovanie davok postupne a uvidime ci bude vysledok. Nech to aj tebe vyjde.

lastom
28. jún 2016

ahoj, nepises kolko mesiacov ma tvoje dietatko, ale my pouzivame amilk bifido od 5 mesiaca a zhruba od 12 mesiaca spi maly celu noc, predtym sa raz v noci zobudil kvoli hladu ale aj vtedy sme to riesili mlieckom. Odporucam mat pripravenu horucu vodu v termoske a ked sa dietatko zobudi, tak priprava mliecka trva max. minutu

domca43
2. júl 2016

@zuzidlom Presne to co opisujes mame aj my, po ockovani sa mi maly zacal budit 3x za noc a od rana do obedu mi nevpije ani 1ml mlieka..predtým to bol velky jedak kazde 3 hodky som mu davala 180ml a na noc 210ml a po ockovani co je presne dva tyzdne mame s jedenim dost velky problem :/ napravilo sa to u vas?

ivanusko
2. júl 2016

@mipako ahoj mam uz skoro 2mes.synceka ktory je na UM....celu noc mi prespi zobudi sa len 1x naposledy papa okolo 8mej pol9tej a spi celu noc....dostava 120ml spi do 4tej 5tej.......☺☺☺

domca43
2. júl 2016

inak aj mne maly ked mal 2mes prespal celu noc od 20:00 do 05:00 stym ze napsoledy papal niekedy o 17:30.. ja neviem kde sa stala chyba :(

ivanusko
2. júl 2016

@domca43 aka chyba???? Uz tak nespinka???

domca43
2. júl 2016

@ivanusko nie uz davno nie bude mat 4 a budi sa mi 3x za noc :(

ivanusko
2. júl 2016

@domca43 a dovod????? Moze byt smadny alebo ma malo papania....alebo bolesti bruska......

domca43
2. júl 2016

@ivanusko Ani jedno z toho 😀 brusko ho neboli..hladny nie je lebo ked sa zobud nedopije ani 60ml v noci a keby bol smadny vypije mi aspon cajik alebo vodu ale nic..vsetko vypluva

domca43
2. júl 2016

@ivanusko asi skusim ine mlieko...uz mi nic ine asi neostava

zuzidlom
6. júl 2016

@domca43 napravilo :D jedava uz aj cez den, ale noci neopustila, teraz jej idu zuby tak ani neriesim, ked ma zly den tak som rada ze nejake mlieko vypije aspon v noci.

boborkofo
30. dec 2016

@zabga88 nas malinky spinka tak isto nekludne,putuje po postielke búcha si hlavu a tiez stale papa mliecko 3 x za noc.....to musi on prísť na to kedy prestat....a mliecko je dolezite on potrebuje........