Dokrmovanie dvojmesačných detičiek umelým mliekom

linki90
31. aug 2020

Kolko um vypiju vase deticky a ako casto ? Ja ho dokrmujem um, podla davky na krabici pre dvojmesacne babo 170 ml mlieka co on aj stiahne a za hodinu je hladny znova

letinka25
31. aug 2020

@linki90 my papáme teraz každé 2 hodiny 100 ml.Má dva mesiace.Nie každý deň je rovnaký samozrejme.Niekedy spapá menej hlavne v noci,alebo v teple.A po cca hodine po napapany dám aj trochu čajíka alebo vody (nie vždy samozrejme pije).Návod na krabici je orientačný.My sme museli dávať viac ako bolo písané,keď bol menší.Bol stále hladný a plakal.Boli sme u doktorky a ona povedala,že po zdravotnej stránke je v poriadku.Len naše bábätko je väčšie a síce malo mesiac bolo ako dvojmesačné a preto písaná dávka mu nestačila.Teraz by mal piť viac.Ale dávam menej a častejšie.

drozdajkahra
31. aug 2020

Môj ma 7 týždňov, od narodenia pije UM, teraz mu dávam cez deň 170 vychádza asi zo 150vody, snažím sa aby mal trojhodinovu pauzu, ale nedodrzujem to vždy, keď vidím ze reve od hladu, pred spaním keď nezaspi po 150 ml mlieka musím dať ešte zo 60 a tak spi, všetci mi vravia ze to je veľa, ale čo ho nechať polohladneho? pred týždňom sme mali poradňu a ma 61cm a 6150g, doktorka bola spokojná