Keď mi dieťa nechce piť UM

matymaty
12. sep 2018
matymaty
autor
12. sep 2018

Mam taky problém, mam 11 mesačné dieťa a vôbec nechce piť umele mlieko, neviem ci mam prejsť na kravské, alebo skúsiť iné značky UM, aj keď si myslím ze to bude tiež odmietať...

andy241
12. sep 2018

@matymaty ako dlho skusas? Mne chytil az na piaty den a to som mu prve styri dni ked reval vstrekla so pusink trochu nech ochutna a na ten piaty den uz zacal pit sam a teraz bez problemov... vypije vsetko co nevypije jeho 🙂

matymaty
autor
12. sep 2018

@andy241 ja len keď na prst si dám umelé mlieko nech okostuje tak normálne naťahuje totálna nechuť,, dnes som do jej obľúbenej kasicky kusok naliala umeleho mlieka hneď to zistila a uz papať nechcela,,,, a trvá to už druhy týždeň čo nechce piť mlieko umelé

zdencaaaa
13. sep 2018

Moja dcerka od narodenia nechcela UM, trpeli sme obidve ked papala. Od 8 mesiaca pila cerstve kozie mliecko, to bol pokrok, po roku cerstve kravske mlieko a neskor sme presli na krabickove. Bude mat tri roky a mlieko si kedykolvek vypyta do pohara a vypije

matymaty
autor
13. sep 2018

@zdencaaaa ďakujem krásne, no moja ma 11 mesiacov v októbri rok, tak rozmýšľam ze by možno až tak nevadilo kebyze jej už dám kravské originál od kravicky...

zdencaaaa
13. sep 2018

@matymaty ja som chodila priamo na družstvo kde bol automat na mliečko, doma som ho prevarila, pozri na nete ako presne, niekto prevari aj dvakrát. Ja osobne mám alergiu na mlieko ale ochutnala som a to je to pravé mliečko od kravicky. S UM sme sa trápili, mali sme vyskúšané všetky značky,najhorší bol Nutrilon. Používali sme klasiku Sunar ale žeby bola veľký jedák to nemôžem povedat. Teraz je to už iné, porcie v škôlke jej nestačia 😀

matymaty
autor
13. sep 2018

@zdencaaaa ďakujem pozriem sa ako sa malo prevarit mliečko alebo koľko krát,,, no mne prestala piť nutrilon po tom ako ochorela a uz ani druhu značku nechcela,, nadrapuje ju stoho,,a včera mala prví krát grisku taký kusok a chutilo jej to,,,