Máte skúsenosť s mliekom Babylove z DM drogérie?

lienka05
27. jan 2012

Ahjte na trhu je aj toto mlieko BABYLOVE, ktore je vsak oproti inym mlieckam omnoho lacnejsie. zaujmalo by ma, ci ho davate svojim detickam, a ake mate s nim skusenosti? Pediatricka mi povedala, ze ked sa predava, tak musi byt schvalene a prisposobene detom. ale ta cena?

lilianidomi
2. jún 2016

Ahojte mi sme po trápení s kojenim po3 týždňoch od narodenia prešli na Humanu.som veľmi spokojná.kaliská poradila babylov takže ho skúšame ale mám pocit ze mala je málo zasitena a má zelenú stolicu.neviem či s toho mlieka.asi prejdeme späť na humanu aj keď je drahšia.

lilu74
28. jún 2016

my sme nastastie nemuseli vela mliek skusat, po kojeni som presla na nutrilon, ze vyskusam a uvidim, maly si zvykal na inu chut zhruba 2 tyzdne a potom uz ho pil a pije ho az dodnes🙂

bunnynr
12. okt 2016

ahojte, neviem ci sa to tu rozoberalo a nechcem zakladat novu temu kedze sa to tyka mliecka babylove... myslite ze je daky velky rozdiel medzi Bio a tym klasickym, na cenu sa nepozeram kedze rozdiel je tam euricko ale skor rozdiel v zlozeni ci je tam viac chelmikalii....atd 🙂

anulkaba
17. okt 2016

@lkjhyfrtd Ahoj, prosím ťa, dávaš naďalej svojmu dieťaťu babylove 3?. Pýtam sa kôli tomu, že na trhu je max. do 3- ky . Tiež môj malý pije babylove, chutí mu, lenže má už rok tak neviem, či mu stále môžem dávať trojku, či mu bude zložením stačiť. Nevieš do kolko mesiacov by mali deti jesť 3-ku? Ďakujem za odpoved

anulkaba
17. okt 2016

@bunnynr klasické babylove som kúpila, no nebola som veľmi spokojná. Síce v zložení má väčší podiel vitamínov, ale strašne penilo a bolo riedke. To bio je také hutnejšie.

anulkaba
17. okt 2016

Ahojte, do akého veku dieťaťa môžno dávať mliečko babylove 3? Malému veľmi chutí, sadlo ako "riť na šerbeľ", tak by som nerada menila za iné. Ďakujem 😉

flodun
24. okt 2016

Ahojte je babylove aj HA ? .nas zapeka strasne prdka a boli brusko papame nutrilon ha a chcem zmenit

niky21
24. okt 2016

@flodun nie je HA a prečo musíte mať HA?

niky21
24. okt 2016

@anulkaba kľudne aj ďalej, veď trojka od 12mes+

huahua
24. okt 2016

@anulkaba to ďalšie už nemá číslo, je tam len napísané Kindermilch ab dem 12. Monat. - od 12. mesiaca

domiinicca
17. jan 2017

A aka tam je cena ked tak ospevujete? Neviem to najst na internete.. 😒

vrana2
17. jan 2017

@domiinicca ja kupujem od 12.mesiacov,ten je za 4,59 Eur

domiinicca
17. jan 2017

@vrana2 dakujem to je naozaj dobra cena ale nastastie sa este kojime 🤗

colormoda
17. jan 2017

@lkjhyfrtd aj my presne. Nutrilon 3 vôbec jej nechuti a je po ňom strašne nervózna. Skúšame Babylove 3, uvidíme 🙂

anulkaba
20. jan 2017

@vrana2 dávate tak ako je písané na krabici, alebo klasicky v pomere, ako ste dávali 3-ku?

vrana2
20. jan 2017

@domiinicca tak ja som s kojenie prestala keď mali deti 20mesiacov. Už mali obe po 13 kilo,chceli sa kojit naraz-mam dvojičky. Dlho som vyberala aké Im a toto nám hneď sadlo.

lilu74
21. jan 2017

So sunarom mate niektora skusenosti?

bunnynr
29. jan 2017

My sme zacali so sunarom najskor, nebol zly ale chcela som vyskusat babylove bio a ten nam sadol ako rit na serbel...mne sa zdalo ze zo sunaru mal zapchu...ale to uz jedaval aj prikrmy ked sme zacali papat UM..mne osobne kamaratka odborucala sunar, ta si ho chvalila.

lilu74
30. jan 2017

@bunnynr hej citam ze babylove si baby chvalia-dakujem😉

gia87
30. jan 2017

My sme prešli z nutrilonu na bebu a nakoniec sme skončili na babylove a som spokojná. Aj malému chutí.

katkas114
3. aug 2017

Ahojte na ake mliecko prechadzate ked uz babylove bio konci ??? Maly mi to pil a nove mu VOBEC nesedi a boli ho brusko z toho .... prosim poradte ma 20 mes. a este sa nechystame prestat pit um . Dakujem

miska843
23. aug 2017

@jerryjanka a nerobia sa hrudky? mne zakazdym

miska843
23. aug 2017

a nerobia sa vam hrudky? mne zakazdym

momoika
3. júl 2018

@miska843 my sme vcera zacali s tymto mliekom a ano, zle sa rozpušta.Zatial neviem piť ho pije, ešte nevieme učinky... Vadi to, ked sa dobre nerozpusti? Pijeme 1.

cathyqueen
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobana297
Autor odpoveď zmazal
Zobraz