Mohol Nutrilon zrazu začať škodiť?

katkaos
24. feb 2016

Ahojte, nemate nahodou niektora podobnu skusenost? Nasa takmer 7-mesacna dcerka cez den takmer vobec neje UM. Max dokopy 100ml a len trosku z prikrmov. Ale v noci zje kazde 2,5-3 hodky cca 150-200ml Nutrilonu a dnes sa celu noc prehadzovala. Ked bola na bruchu, davala sa na kolienka a hlavou "vrtala" do matraca alebo do kraja postieky a mrncala strasne. Zobrala som ju medzi nas a to iste. Ked bola na boku, kopala ma stale do brucha, hlavy alebo do krku. A stale ryla hlavou do matraca. Zaspala az rano o pol 8 do teraz a zasa sa mi dava na kolienka, ryje do matraca hlavou a kope ma. Mrnci hrozne. Absolutne nie je v klude. Moze jej zrazuskodit Nutrilon? Ale neplace ako pri bolesti bruska, len mrnci. Alebo to moze byt zubkami? Nema zatial ani jeden, ale ide casto rozkusat dudlik. Posledne 2 mesiace spava velmi nekludne. Ale dnes to bol uz extrem. Nemate nahodou niektora podobnu skusenost? DAKUJEM

seahorse27
24. feb 2016

Ja si myslim, ze je to skor zubkami. Keby jej nerobil dobre Nutrilon, mala by hnacku alebo by ho vyzvracala, alebo by bola nafuknuta...

katkaos
autor
24. feb 2016

@seahorse27 dakujem za reakciu 🙂

zabina27
24. feb 2016

myslim si, ze zuby, boli ju v pusine, tak sa snazi urobit nieco s hlavickou. neviem, aky mas k liekom postoj, ale ja by som vyskusala dat nurofen, keby sa v noci zobudila mrzuta (niekto to odmieta uplne, ja kludne z casu na cas dam, ked je zle, ved to nedavam casto, parkrat do roka sa nic nestane). ak ju naozaj boli rast zubov, ukludnila by sa, aspon by sa vyspala. este sme skusali aj homeo Camilia na zuby, aj to celkom zabralo, treba skusit. urcite to nebude mliekom, aj ked by ho tolko v noci pit nemusela, ale to ries az ked prestane teraz toto boliet 😉

katkaos
autor
24. feb 2016

@zabina27 Tiez jej nedavam lieky ako na beziacom pase, ale uz ked je zle, tak nieco dam. Ale zatial (chvalabohu) len na zubky, inak zdrava ako ryba 🙂 Skusali sme Nurofen, Camilia, Panadol, Viburcol a nic jej nepomaha. Z geliku na zuby je tiez este nervoznejsia. Ju zubky trapia uz od 3.mesiaca, ale posledne tyzdne je to uz extrem. Kazde rano skusam, ci je uz aspon jeden vonku a stale nic. Keby sa jej aspon na chvilocku ulavilo... :(