Môžem dať dieťaťu iné mlieko na noc?

6. jún 2021

Dobrý deň, mám pol ročne dieťa, ktoré pije AR mlieko uz 2 mesiace, no odkedy ho pije vstáva kazde 3 hodiny aj v noci, väčšinou sa preberie, cely deň je potom unavený lebo mu trvá aj hodinu kým znovu zaspi. Moja otázka znie môžem mu dat večer na noc iné mlieko ako pije cez deň? Aby ho to viac zasytilo.

felicita027
6. jún 2021

Ja by som radšej nemelila môžeš pridať kúsok kaše do mlieka aby bolo hustejšie alebo pred spaním dať kašu. Naša má okolo pol 6 večer kašu a spať chodí okolo pol 7-7 a v noci sa budí väčšinou len 2x medzi 22-23 a nad ránom okolo 3.

autor
6. jún 2021

@felicita027 a koľko ma vaša mala ? Lebo ja dávam zatiaľ len 1 prikrm okolo obeda, ako kázala dr,mam prvé dieťa niesom v tom moc zbehla

felicita027
6. jún 2021

ja dávam kašu od cca 5,5m keď som videla, že jej mlieko už nestačí začínali sme s kašami od ukončeného 4.mesiaca

felicita027
6. jún 2021

ale ak je na AR tak by som sa poradila s dr. aká kaša je pre ňu vhodná aby nemala potom problémy s bruškom

autor
6. jún 2021

@felicita027 ďakujem

heln
6. jún 2021

Ahoj, nepises ci uz papa aj nieco ine. Ak este nie, treba zacat s prikrmami aby bolo cez den sytejsie a vecer uz kludne kasu( instantnu ryzovu).
Ale tiez mlieko by som nemenila.

heln
6. jún 2021

Aha, jeden prikrm, tak asi cas zacat davat vecer tu kasu.

autor
8. jún 2021

@heln ďakujem, kasu do fľaše takú redsiu alebo ju normálne kŕmiť?