Nutrilon Ha - skúsenosti

simonasukenikova
29. feb 2016

Baby prosim vás o skúsenosti 🙂

luliu
29. feb 2016

Nechapem ake skúsenosti mas na mysli. Kazde dieťatko je ine, kazdenu vyhovuje nieco ine

luliu
29. feb 2016
simonasukenikova
autor
29. feb 2016

@luliu Poprosila som o skúsenosti. Nie o chytré reči 🙂

lienkaviva
29. feb 2016

@luliu dávala som Nutrilon HA staršiemu synovi pred 6rokmi (Mal iný obal ale asi je to to iste), mal koliky a slabo priberal , vyskúšali sme Bebu- z nej ho zapekalo, Obyc.Nutrilon nechcel a z Comfort hnackoval. HA mu chutilo a konečne sa rozpapal a aj koliky sme zvladali lepšie. Takže u nás sa ujal. Ale ako píše mamička
@simonasukenikova každé bábätko je iné a nemusí sadnúť každému. Ale naša PED mi ho poradila, že je najbližšie zložením k mat.mlieku. Treba skúsiť a uvidíš, možno sa ešte porad s dr.

luliu
29. feb 2016

@simonasukenikova to nie su chytre reci, to je realita. @lienkaviva pisala ze ich beba zapekala, nas zapekal nutrilon ha a beba ha vyhovovala obom mojim detom. Tato diskusia nema vyznam, ked nemas konkrétnu otazku. Nic ti nepovie, pretoze kazde dieťatko je ine. A nemyslim to v zlom 😉

fromhelka
29. feb 2016

My sme davali asi mesiac kedze z obycajneho nutrilonu sa nam syncek vyhadzal.No kojim takze ho dostaval len vecer ale nechutil mu kedze je horky.Presli sme na hipp a ten nam uz vyhovuje.

jonnie
29. feb 2016

Nam nesadol. Zapekal.

naninnnka
29. feb 2016

Ahoj.niektore mamicky tu zbytocne trapia druhe mamicky!!!moj syn bol pol roka kojeny a potom sme davali HA nutrilon asi pol roka a vsetko bolo ok,ale davala som mu aj probiotika.priberal krasne a bol vzdy spokojny,bez znamok nekomfortu!!!teraz asi mesiac sme presli na obycajny Nutrilon.kazde dietatko je ine,skus male balenie,ak by vrackal tak je zle!!!ak bude trosku tazsie kakat,tak nam doktorka povedala ze po umelom mliecku je to normalne.drzim palce aby ste dlho nehladali to spravne mliecko

zuz02
29. feb 2016

Ja som ho davala synovi, ked bol babatko (vcera mal 9 rokov) a nemal s nim problem. Jemu vyhovoval, tak sme ani ine UM neskusali.

bleee
29. feb 2016

dcérka ho mala od 3 týždňov do 9 mesiacov, bolo v pohode, nemám žiadne výhrady, snáď okrem vysokej ceny

simonasukenikova
autor
29. feb 2016

Nam ho doporučil doktor . A taktiež nam oznámil, že menenie značiek uškodí ešte viac . Viem , že každému babätku sadne niečo iné a , že z každého UM zapeká . My teraz máme Nutriolon profuturo tak preto chcem vedieť všeobecný názor viacerých na nutrilon HA či nie je zbytočné ich meniť 🙂

simonasukenikova
autor
29. feb 2016

profutura*

bleee
29. feb 2016

@simonasukenikova pokiaľ tvoje dieťa už nejaké mlieko toleruje, tak by som ho nemenila. Ale to je len môj názor...

ikiniki
29. feb 2016

My sme mali najprv bebu ha. Dcere nerobila dobre. Lekarka nam poradila nutrilon ha. Hned to bolo lepsie. A pokial ide o cenu. Pokial si ty alebo manzel alergik,staci ist k alergologovi. Vystavi ti potvrdenie a potom ti pediater mlieko Ha predpise. Cize bude o dost lacnejsie.

naninnnka
29. feb 2016

Preco chces prejst z profutury na HA? Mate niejake problemi? My sme presli z HA na profuturu,lebo uz nam nedala lekarka predpis a bez neho je to drahe.z HA sme mali tvrdsiu stolicu ako z tejto profutury.inak na feedo maju dobre akcie na mliecko

dada000
12. aug 2017

@ikiniki my mame tiez bebu ha malicka ma bolesti bruska zle sa jej kaka puci sa cervena je..tiez nam povedala Nutrilon ha ale neviem..

uzanka16
12. aug 2017

Nám nesadol,grcala prúdom z neho plus strašne kolíky,ovšem každé bábo iné možno tvojmu bábätku sadne

ikiniki
13. aug 2017

@dada000 je to veľmi náročné, ked sa babatko tak trápi a človek sa nevie,akoby mu pomohol. Skusis ten nutrilon?

dada000
13. aug 2017

@ikiniki ved to chudatko len sa puci,placka,vystiera..ano skusim..

dada000
13. aug 2017

@ikiniki kedy si pocitila zmenu po kolkych dnoch ci si uz nepamatas??

ikiniki
13. aug 2017

@dada000 nepamatam presne. Ale do par dni boli vidiet zmenu. Bola pokojnejsia.... Este mi napadlo, ze aj stolica zmenila farbu a zlozenie...

silvika99
13. aug 2017

Dcerka to pila od narodenia teraz ma 3 roky a je zdravá min chorá 🙂