Papanie umelého mlieka mesačným synčekom

natalialucas
12. nov 2020

Ahojte mamičky chcem sa spýtať moj synček má mesiac zo začiatku som ho kojila lenže som mala strašne slabé a malo mlieka a nakoniec som už prišla o mlieko tak sme dali um baby love lenže malému to nerobilo vôbec dobre prešla som na nutrilon omneo comfort 1 a sme maximálne spokojný lenže mu dávam papať podľa tabuľky 133 6x denne no niekedy mu to nestačí a stále by papal môžem mu dať viac mliečka nebude to problém keďže je písané že skôr ako za 3 hodinky mu nemám dávať ďakujem za rady 🤞🏻🙂🙂

iwkaa_97
12. nov 2020

@natalialucas nemalo by sa davať skôr ako 3 hodiny. Ale ja taktiež nenechám hladného mojho malého a tak po 2 hodinách mu viem dat keď je hladný. A vobec nepapa podla tabuliek. Má 3 mesiace a niekedy mi vypije 180ml a o 4 hodiny papa a niekedy 60 a o hodinku a pol je hladny a dám mu. 🙂

pininka1
12. nov 2020

Urcite mu urob viac, netreba sledovat tie tabulky, kazde dieta je ine. Moj mal tyzden a vypil 120ml naraz. Skus mu dat aj prevarenu vodu trocha, ci nieje len smadny. Nutrilon je tazsie mlieko, aj mne lekarka odporucala ho kombinovat s vodou

natalialucas
autor
12. nov 2020

@pininka1 dávam mu aj prevarenu vodu ale budem mu dávať viac tak mala som pocit že ked má Iba mesiac tak tých 133by mu malo stačiť ale tak je hladoško

zuzana_ilkova
12. nov 2020

@natalialucas ahoj ja som mala maleho na tom um a tiez bol velky papat pediatricka mi poradila zmensit davku mlieka a davat kazde 2hodiny... a bol spokojny