Plač a kŕče po jedení Sunar HA

ico1308
6. sep 2020

Ahojte chcem sa opytat mam 3tyzdnove babo, ktore som kojila a zo zdravotnych dovodov som presla na umele mlieko sunar HA1.mala mi pri MM plakala mala krce plakavala aj cez den aj v noci, co mi robi aj pri UM aj po jedeni aj pocas spanku sa zobudi a place a vypina sa, davam jej rurku ma tuhu stolicu nie kasovitu, davam jej aj probiotika aj coliprev ale je to stale rovnake.myslite si ze to ma koliky alebo jej nesedi umele mlieko.dakujem za rady

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskooo1987
6. sep 2020

@ico1308 skús iné UM... každému dieťaťu nesadne prvé...

evinka3007
6. sep 2020

Mojmu malemu nesadol ani Nutrilon HA, ani Sunar HA, ani Babylove az ked som zmenila mlieko na Sunar Premium tak sa vsetko upravilo...treba vyskusat ine mliecko, len aj po zmene treba cakat par dni ci sa nieco zlepsi...mne pediatricka kazala aspon 2 tyzdne skusit jedno mlieko, ked nesadlo zase 2 tyzdne dalsie az kym sme nenasli to "prave" a probiotika Infant Dophillus...za nas najlepsie, predtym som davala biogaia a nic... 🤷‍♀️ kazdemu dietatku vsak sadne nieco ine, treba skusat...tie zaciatky su narocne no je to len obdobie ktore prejde 😊 drzim palce 🍀

havana40
6. sep 2020

My sme mali napriklad Nutrilon HA od doktorky na predpis a tiez nesadol.malemu. jak som mu dala Hami bol pokoj. 🙂 skua vymenit mlieko

kristinabolova
27. nov 2021

Chcem sa spitat davala som mojmu malemu babylove a teras mu chcem zmenit na Sunar complex nebude stoho mat ako ziadne tazkosti ? lebo ked som mu davala babylove tak mal silnu stolici krce tak neviem ci mu mam dat ten sunar complex bojim sa co ho stoho nebude boliet zaludok ?