Po akej dobe sa môže zmeniť umelé mlieko?

miriam7979
9. dec 2020

Ahoojte baby chcela by som sa spytat po kolko menit mliecko umele za ine vyskusat? Mali sme france lait a nepriberala z neho teraz sme skusili druhy den m bebu comfort 1 hruza nevie sa vyprdiet puci sa aj pri papani chcela by som zmenit a vyskusat za ine sice neviem za ake ale nechcem ju trapit stou bebou? Ze po kolko mozem zase skusit ine? Dakujem

1katus1
9. dec 2020

@miriam7979 ja si myslím že aj hneď. Skús obyčajný Sunar complex ja mám s ním dobre skúsenosti . Prípad e dávaj malej biolac baby sú to kvapky na trávnie mne ich dali uz v pôrodnici ,ja som ho davala obom deťom a nemali sme nejaké veľké problémy.

lenuska9999
9. dec 2020

Ja odporúčam Nutrilon. Tiež sme mali s veľa mliekami zlé skúsenosti

katarina9593
9. dec 2020

@miriam7979 ahoj my sme tiež mali bebu ale teda katastrofa mala sa nemohla vykakať pucila sa len krik zmenili sme na Sunar complex ako píše vyššie @1katus1 a bolo dobré len potom strašne grcala tak sme prešli na Sunar AR a úplne super 😉a samozrejme aj probiotiká dávame

simona92101
9. dec 2020

@miriam7979 ja mam zase opacnu skusenost,ani sunar ani nutrilon nerobili dobre,koliky,nemohla ss dcera vykakat.potom pila France lait premium comfort a pekne priberala.
Velmi chvalia Kendamil,je lahsie.A mlieko urcite nemenit obden,brusko si musi zvyknut.

tara42
9. dec 2020

My semtam dokrmujeme mlieckom Hipp Combiotik, je to na boľavé bruško tak skúste to, nás z toho vôbec bruško nebolelo. Alebo chvália Kendamil.

kittyna5
9. dec 2020

My sme vyskúšali tuším všetky mlieka čo sú a jediné čo nám sadlo je Hipp