Pokračovacie kozie mlieko

rory88
22. okt 2013

Mate s nim niektora skusenost? Chcela by som ho pridavat mojej skoro 10mesacnej dcere do kasicky. Je kojena, ale nemam tolko mlieka "nazvys" aby z neho mohla mat aj kasicku na veceru, tak som rozmyslala nad touto alternativou.

simonkazga
22. okt 2013

mliečko sme zatiaľ neskúšali, ale kozí jogurt áno a Emma ho már ešte radšej ako "klasický"

bikina
22. okt 2013

U nas tiez bodoval kozi jogurt z billy, smotanovy jogurt mi krpec vygrckal skoro do roka. Ja by som do toho asi sla... Ak bude na to dobre reagovat, tak je to podla mna lepsie ako um 🙂

rory88
autor
22. okt 2013

Kozi jogurt miluje, prave preto nad tym uvazujem. Kravske UM nechcem davat minimalne do roka, lebo mame nan v rodine alergiu...

lubbie
23. okt 2013

Ahoj, ja davam malemu Holle detske kozie mliecko, je vsak az od 12 mesiacov. Kupujem ho v bio obchodoch, stoji okolo 14 €. Este su aj detske kozie mliecka Bambinchen 1 a 2 do 12 mesiacov, pozri koziemlieko.eu stoja okolo 16 €.

molka
23. okt 2013

@rory88 ja dávam malej kozie mlieko, čerstvé priamo od kozy, podľa mňa je to zdravšie, než UM.

rory88
autor
23. okt 2013

@lubbie rozmyslam nad tym Holle maju sice napisane ze az od roka ale na ich stranke je odporucanie od 6teho mesiaca, ale vraj podla EU to mozu predavat az od roka tak sa z toho neviem vysomarit 😒

rory88
autor
23. okt 2013

@molka ja som uz aj mojho muza presviedcala nech si kupime kozu, lebo aj on ma rad kozie mlieko, ale nesuhlasil ☹ 🙂

stanka02
23. okt 2013

Moj drobec je vacsi, presli sme na kozie mlieko okolo 3 roku a snazime sa obmadzit kravske. http://www.zlacnene.sk/detail/lactel-trvanlive-... Je este ako trvanlive bezne v predaji take polske, no to ho prehanalo.

lubbie
23. okt 2013

podla mna kludne mozes dat Holle, je to kvalitny vyrobca. Niektori uz v 10 mesiacoch davaju kravske mlieko a kakavko 🙂) Moj maly mal znizenu imunitu, nabeh na alergie (nevieme ake), tak preto som sa rozhodla pre kozie ml. Je pravda, ze davam uz aj cerstve kozie, lebo maly ma uz 2 roky. Tiez si myslim, ze je to zdravsie ako umele. Ale tvoja je este mala. Aspon do 1,5 roka by som davala umele. Inak, zaklopem si, ale zda sa, ze mu ta alergia (stale plny nos) ustupuje a tiez aj ekzemy. Pekne od neho kaka, nikdy nemava zapchu 🙂) Mozem len odporucat. Lub

hadim
11. apr 2016

Baby nemáte prosim niektorá skúsenosti s Holle 1 pre novorodencov? Čítala som ze kozie mlieko zaťažuje obličky preto sa odporúča az od jedného roka.. Viem ze predtym Holle nevyrábali mliečka kozie pre tak male deti ale ked teraz začali, tak mozno zloženie uz upravili podla potrieb.. Neviete náhodou niektorá?

zormax
5. máj 2016

Ja som davala Bambinchen, kozie UM, je trochu lacnejsie ako Holle, maju jednotku od narodenia a dvojku od pol roka 🙂