Poľský Nutrilon - Bebilon

brnka
14. feb 2009

Dnes sme boli v PL a v Kauflande maju akciu na Nutrilon /Bebilon/ 800 g za 29,89 zlotych, co je cca 200 Sk. Mali 1,3,4 - ale "dvojka", ktoru sme potrebovali my, bola vypredana ☹ . Takze, ak mate moznost, sup sup do Polska

millada
24. apr 2010

petka, dakujem 😵 A davas stale nutrilon? Lebo ja rozmyslam, ze od nejakeho 7-8 mesiaca, ked uz bude papat vseličo ine, budem davat rôzne mliečka a ich striedat. To uz by hadam mohla, ked bude mat rôznorodu stravu, nie? 😅

petka035
24. apr 2010

milli od 2ky sme prešli na tento bebilon,kvoli cene,a zostaneme pri nom.Malej vyhovuje 🙂 a obsahuje ten imunofortis.aj minule mi spomínal jeden známy,že ich malý pokial pil nutrilon do roka bol zdravý a ako mu ho prestali dávať tak začal bývať chorý a Ninka ked bola na mm do 5tich m tak občas mala aj soplíky a sem tam zvýšenú teplotu a teraz je zatial ok

millada
27. apr 2010

petka, mozem sa opytat, od koho nakupujes bebilon? Alebo chodis do Polska sama nakupovat? Teraz vela predajcov zvyšilo ceny kvôli kurzu, tak len či nahodou nemas niekoho, čo predava za dobru cenu 10 € a menej 😉

millada
18. máj 2010

zaujimave, ze bebilon 3 je od jedneho roka a nutrilon 3 je od ukonč. 10.mesiaca 😲 Je tam rozdiel v zlozeni?

lenocka84
23. máj 2010

ahojte mamicky
chcem sa opytat ten polsky bebilon sa robi aj HA? ako nutrilon HA? ak nam ho dr. predpisala, ako dlho sa ma pit?
dakujem

beruska2x
23. máj 2010

lenocka ano, delaji i Bebilon HA - pit, zalezi proc ho mate, co rekne dr... jinak celkove se Um dava do cca 3 let 😉

millada
23. máj 2010

lenočka, ano aj bebilon je ha. Najdi si na mimibazari, babybazari a pod. nejakeho predajcu, ak nechodis do PL 😉 A väčšinou vsetky detičky začinaju s HA, ale ak nemate doma alergie, tak by som postupne napr. od 3 mesiacov presla na normalen 🙂

beruska2x
23. máj 2010

no urcite bych HA zbytecne nedavala pokud to neni potreba - uz proto ze je horky a prckum moc nechutna 😉

moon1979
23. máj 2010

ahojte maminy, chcela by som sa spytat, ci poistovna nieco neprispieva na UM pre nekojene deti. Moj drobcek ma dva mesiace a papame nutrilon. Som s nim velmi spokojna, ale ta cena ....
dakujem za odpovede

lenocka84
23. máj 2010

beruska nam HA dala doktorka, sme predcasne narodeny, tak asi preto, len ta cena je des

millada do PL by som chcela ist kuk, ale chcem dat rec s dr. lebo teraz mi dala nutrilon na predpis, dokedy bude ochotna mi ho predpisovat
a podla toho sa zariadit

millada
23. máj 2010

moon, kupuj polsky bebilon alebo madarsky milumil, je to to iste a oveeeela lacnejšie 😉

millada
1. jún 2010

@moon1979, zabudla som @, takze odpoved vyššie 😵

luthien.k
4. jún 2010

Holky, nemáte některá zkušenost s nákupe mléka při alergii na BKM v Polsku? V supermarktetech mají maximálně HA mléko, ne AC a v lékárnách neměli vůbec žádné...?!? 😕

petka035
5. jún 2010

ahojte.neviete mi poradiť kedy by som mala prejsť na bebilon 3. nutrilon 3je od 10m ale bebilon asi až od roku .tak teraz neviem čoho sa držať 😖

petka035
5. jún 2010

@millada no vidím,že Ťa napadlo to isté 😉 len nám sa to už kráti. tak neviem aký objednať

millada
5. jún 2010

@petka035, no neviem. Asi pojdem podla toho, čo je na bebilone a začnem davat 3-ku od jedneho roka. Neviem ani aky je rozdiel medzi 2-kou a 3-kou. Ale je to divne, ze je to to iste nutrilon-bebilon, a nutrač pisu, ze od 10 mesiaca 😕

cmulinko
5. jún 2010

ahojte...s tymi zahranicnimi nutrilonmi je to podla mna vsade inak.ja som v irsku a tu sa nutrilon vola aptamil...aj v anglicku je to aptamil a my mame 3 stupne aptamilu.1.od narodenia do kedy len chces-from birth ...2.je tiez od narodenia,ale je to mlieko pre hladnejsie deti-for hungry babies a 3.je od 6 mesiacov-from 6months.dalej sa tu da kupit aptamil od 1 roka a od 2 rokov,potom aptamil good night-mlieko na noc.tiez som tomu nerozumela,ze aptamil a nutrilon je to iste....volala som aj na help linku aptamilu aj nutrilonu a potvrdili mi to,ale povedali,ze nech sa riadim podla toho ,ktore mlieko v danej krajine kupujem.niektore vyrobky sa vraj lisia aj zlozenim aj udavanim uzivania podla mesiacov i ked maju toho isteho vyrobcu a niektore mlieka vobec nekupite na Slovensku a v Irsku to nutrilon predava.Takze ak davate detom bebilon,tak sa riadte vylucne tym co je na nom napisane a nekukajte co je napisane na nutrilone.

petka035
5. jún 2010

@millada asi to teda aj ja budem tak robiť a pokračovať v dvojke
@cmulinko vďaka za radu 😉

kejtty
5. jún 2010

My sme malemu od narodenia davali papat Nutrilon kupovanu tu na Slovensku, ale ho upchavalo,nemohol sa vobec vykakat. Potom som mu zacala davat polsky Bebilon a z neho mi krasne kaka, vobec ho neupchava. Raz sa nam uz minul Bebilon, tak som musela nutne kupit tu doma Nutrilon a pokial ho pil,zase sa nemohol vobec vykakat.... Takze asi je v tom nejaky rozdiel,kde sa ktore mlieko vyraba aj ked je to jedna spolocnost. No ostanem asi verna polskemu Bebilonu 🙂

cmulinko
5. jún 2010

@kejtty ja som mala tu istu skusenost ako ty. 😉

blekynka
29. jún 2010

Ahojte dievcata, ja len pre zaujimavost, vcera som bola v lekarni a mali NT 3 a aj 4 za celkom fajn cenu 12,95€, hned som sa pytala magistry, ze dokedy ja tato cena a povedala mi, ze do konca augusta 🙂)).Tiez ma prednedavnom zaujimal ten Bebilon, zistovala som si zlozenie, je uplne rovnake ako NT, takze neviem, preco mali Vasi drobci problem s kakanim???
A ak niektora davate NT HA 2 alebo 3 tak su tam tiez nejake akcie, myslim ze ku kazdemu mlieku je zadarmo nova kasa do HA mlieka...my papame klasicky NT 3 od 10 mes. a rastieme ako z vody...🙂

anet9
21. júl 2010

Ahoj holky, pokud byste chteli, muzu vam sehnat poslky Bebilon, jak uz se tu pise, je to uplne to same jako nas Nutrilon, vyrobce Nestle. Ted se jeho cena pohybuje okolo 240 Kc, takze pokud byste meli zajem staci mi napsat IP a ja se budu snazit vam vyhovet 🙂

katka1981
21. júl 2010

Ahojte ma Bebilon presne to iste zlozenie ako Nutrilon?

katka1981
21. júl 2010

Maju v Polsku aj Nutrilon AR2 a neviete kolko stoji?

anet9
21. júl 2010

@katka1981 ahoj, ma, zitra tam jedu, takze se ti po nem podivam a dam vedet 🙂

anet9
21. júl 2010

@katka1981 pokud budes chtit, tak ti muzu poslat presne slozeni a muzes to porovnat, staci napsat IP 🙂

sue250
5. aug 2010

bebilon je to iste baby ako nutrilon, v mada, milumil a v rakusku - aptamil je to vsetko nutricia, ja nakupujem cez www.nakupyvpolsku.sk a tam ma vyjde 7,50 eur beriem to velke balenie 6x800g a postovne je tam 5 eur. Super

katka1981
10. aug 2010

@anet9, dakujem, budem rada

anet9
13. aug 2010

@katka1981 Ahoj, omlouvám se, ale byla jsem na dovolené, takže jsem si to přečetla až teď. Máš stále zájem o to složení? Není problém, tak já to nějak přepíšu a kdyžtak mi napiš do IP tvůj mail a pošlu ti to.

arteph
15. aug 2010

Ahoj holky, jakou máte zkušenost s nákupem Nutrilonu Allergy Care v Polsku, jde tam koupit? a za kolik? Mně ho zatím píše dr. na recept, takže něco doplácí pojišťovna, ale třeba se to v Polsku vyplatí. Taky nevím, jak dlouho mi ho bude pro malou psát. Poraďte mi, prosím🙂 Díky Petra