Prechod z Nutrilonu 1 na Babylove bio 1. Skúsili ste to?

janka2501
31. júl 2012

maminky, nasa mala ma 4 mesiace, vymenila som um nutrilon za babylove bio 1, a po vypiti cca 60ml mi vzgrcla vsetko von. nemate nahodou niektora skusenost s takymto niecim? zistila som ze naberacka v um babylove je vacsia, asi tak 1a pol krat, vcera som to porovnavala....teraz neviem ci mam pokracovat s babylove, alebo kupit opatovne nutrilon, prosim vas viete mi poradit?
dakujem

janula18
31. júl 2012

AHoj my sme mali Bebu a druhý sunar a prešli sme na babylove, a mali sme to isté. Pár dní grcali a potom to prešlo. To nie je tou naberačkou ale zmenou mlieka. My ked sme prechádzali na iné mlieko tak takto reagovali. Chviločku trvá kým si dieťatko zvykne. Ale možno to u vás nebude dlho trvať, lebo naši veľmi grcávali aj tak. Inak toto mlieko im viecej chutilo ako ostatné

karinka1klaudia
31. júl 2012

Ahoj, my sme sice nemali takyto problem ale tiez sme presli z nutrilonu na babylove a nemozeme si ho vynachvalit 🙂 . Myslim ze tak ako pise mamina predo mnou ,je to len zmena mliecka a upravi sa to 😵 Skus sa spytat pediatricky alebo este lepsie na gastre- ja som sa pytala ci je nejaky rozdiel medzi tymito 2 mliekami a povedala mi ze ide len o znacku 😀 , tak asi tak...

babajaga
31. júl 2012

ahoj,podla mna ak by este mliecko vygrcla,tak jednoducho nesadlo a treba zmenit...ak dobre znasala nutrilon,nemala by si menit...ak dietatko dobre mliecko toleruje,chuti mu,treba pri nom zostat...len ak by bol nejaky problem,bolesti bruska,vrackanie....

lucia20
1. aug 2012

my sme prechadzali z nutrilonu na babylove a nam to vobec nic nepsravilo. mozno jej len nesadlo. ak by ti ho vygrckala viackrat, tak sa vrat spat k nutrilonu. neterba experimentovat. ak nesadlo, tak ju do toho nenut.

strihalka
1. aug 2012

ja jsem tez prechaela z nutrilonu na babylove....a teda jedine co jsem vypozorovala, ze pokud mlecko udelam vice teple tak to mala vygrcka..jinak ne..lae jinak v pohode vse

zajaciq
1. aug 2012

deti vam grcaju z mliek a to povazujete za normalne??? si predstavte vy, ze by ste grcali tyzden z nanuteneho jedla.a potom si na nho zvykli. az sa mi oci prekrucaju pri citani niektorych prispevkov.

mirip
1. aug 2012

takému malému Babylove? Mám dosť.... ja viem, že sa my mamičky snažíme ušetriť kde sa dá ale na mlieku ? To rozhodne nie, takému malému by som babylove určite nedávala ale brala čo je preň dobré, ked ti bol Nutrilon dobrý prečo si ho zmenila? Jasné že cena je vyššia ale prečo preboha za babylove, prečo nie za iné plohodnotnejšie mlieka ako je Francuzske mlieko, Sunar, Beba.... Babylove by som rozhodne ned už tak skúsila neskôr ked už nebude mlieko piť celý čas ale budú príkrmy a mlieko už len ráno a večer, šetriť sa dá aj inak a nie na mlieku, ked ti ho grcia tak to nie je ako sa hovorí "všetko s kostolným poriadkom" a mlieko jej nesení a pravdu poviem ani sa nečudujem 🤐 babylove plienky, vlhčené obrúsky poprípade výživy, na kúpanie šampón to hej ale mlieko by som takému malinkému rozhodne nedávala a vybrala by som z hore spomínaných...
A to že grcia zo zmeny mlieka a potom si zvykne je blbosť, mlieko jej nesadlo a preto treba hladať iné mlieko alebo sa vrátiť k Nutrilonu. My sme tiež menili mlieko pri prvej aj druhej a ani raz nebol ani náznak že je problém a tak to má byť, ked je prechod správny tak u dieťaťa by nemalo vidno žiadne vedľajšie "účinky" ako grcanie

lenka03
14. aug 2012

My sme presli z NUTRILONU 2 na BABYLOVE3 a bola to uplne pohodicka, dokonca ked mal BABYLOVE vypadok tak nutrilon ani nic ine nechcela. Do prechodu na babyove nutrilon sedel az na to ze sme ho museli zahustovat nutritonom lebo inac grcala. Pri babylove nic take potrebne nebolo, babylove sii neviem vynachvalit - to bolo pri prvej dcere.

Teraz riesim iny problem - druhe drobca ma dva mesiace a nutrilon nesedi vobec, skusili sme obycajny aj comfort. Comfort zriedil stolicu ale mala sa stale puci a narieka. Riesila som prechod na ine mlieko a bola o teda velka dilema, babylove nezatracujem ale clovek chce dietatu len to najlepsie a neviem ci v babylove nieco chyba alebo je tak lacne len kvoli tomu ze neplatia masivnu reklamu ...
v kazdom pripade pri prvej dcere som lutovala ze som z nutrilonu nepresla na babylove hned pri zamene jednotky za dvojku ...

lucinta21
21. aug 2012

maminky urcite nestriedat mliečko do ukonceneho 6 mesiaca. Dovtedy sa vsetko vyvyja najviac, traviaci trakt, imunita atd.. Napr nutrilon ma spec zlozku na imunitu, ak ste s nim zacali pockajte aspon do ukonceneho 6 mesiaca a nemente ho. Samozrejme pokial na nom babatko prospieva a chuti mu.. Vy by ste vymenili kvalitnu panenku za zadne stehno, ked vam panenka chuti a je kvalitna?? To len pre priklad 🙂

ivulik21
16. feb 2013

Ahojte baby. Mám doma 11 krabíc mliečka Babylove PRE, kúpila som si ho do zásoby pre istotu,ale my pijeme 1-tku a podarilo sa mi ju zohnať v Nemecku,takže to PRE posuniem ďalej. Ak by ste mali záujem, ozvite sa mi.