Prechod z Nutrilonu Ha na obyčajný Nutrilon 1

jujka84
11. feb 2014

Ahojte mamicky, som tu nova a velmi pekne by som vas chcela poprosit o radu. Nas malicky bude mat 2 mesiace a kedze nekojim, papali sme UM Nutrilon HA, kedze sme kakali len 1 x za 3dni a dost tazko /pomahanie teplomerom, teplou vodickou /, pediater poradil prejst na obycajny Nutrilon. Na 3ti den po zmene stale placeme, zacali sme grckat a maly vyzera, ze mu je stale tazko....Kakame sice uz kazdy den a na zlto, ale z pokojneho usmievaveho babatka sa stalo nespokojne a placlive.
Predtym pri HA sme mali sem - tam problemy s bolenim bruska, trochu sme pocvicili a poprdkali a bolo OK.Ale teraz stale place, prdkame pekne, tak neviem.
Nebolo by lepsie zmenit znacku mlieka a ostat pri HA? Alergici nie sme, zacali nam davat Nutrilon HA uz v nemocnici.
Dakujem za vsetky rady a skusenosti 🙂

jujka84
autor
12. feb 2014

@lucka011 to je radost citat 🙂 skusim si nieco popozerat o tych probiotikach a zacneme davat tie asi do mliecka. Snad najdeme spravnu kombinaciu 🙂

lila77
12. feb 2014

@jujka84 my sme to mali a povedali mi na kramaroch ze ma zlcove kamene chceli mu odstranit zlcnik preboha to mal z toho mlieka moje nervy

lila77
12. feb 2014

preboha malmu by odstranili cely zlcnik a celu reviziu bruska moje nervy a mam mi vravela nech vymenim mlieko ked je biela stolica to je ze nepracuje zlcnik este ze mi kamosk poradila Bebu vrvim mojmu islo o zivot odpadaval a vracal a mal z toho zlcove kamene kakal na bielo taky kyblik baby to maju aj nafotene

lila77
12. feb 2014

daj do googlu kyblik na kupanie to ti vyjde

verronica
12. feb 2014

nam v porodnici dali bebu HA a malu z nej velmi bolievalo brusko, doktorka nam odporucila prejst na nutrilon comfort /proti boleniu bruska/ a nemala ziadny problem. Comfort sme mali do 6 mesiacov, teraz uz obycajny a ziadny problem klop klop

jujka84
autor
7. mar 2014

Ahojte baby. Dakujeme za vsetky rady a pomoc 🙂 Vystupnovalo sa to tak, ze som sa sem ani nestihla pripajat. Ked to zhrniem, prestali sme davat cajik, co nam poradili na 112, maly plakal tak, ze bol az fialovy, bol to niekolko hodinovy plac, ale vraj, pokial neodpadava od placu, nic sa nedeje :( Presli sme na povodny Nutrilon HA1, pijeme len teda tu prevarenu vodicku a papame este 1x za den Laktobacilky baby od fi Swiss (co mi pediater nedoporucil davat a v lekarni ano, ale pomaha). Takze koniec koncov sa to vyriesilo a poucili sme sa, dr. ma nie vzdy pravdu 🙂